İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mamacare Ürünleri Deneyimi

Kendinizi ve sevdiklerinizi önemseyin !

Ne kadar güzel bir söz değil mi? Siz kendinize ne kadar önem verir, değer verirseniz o zaman değerinizin karşılığı en iyi şekilde alırsınız. Siz kendiniz için bir şeyler yaparken farkında olmadan da sevdikleriniz, etrafınızda bulunan insanlar için de özel şeyler yaptığınızı görebilirsiniz. Ben de onun farkına vardım ve Anneburada’nin babywearing etkinliği sonucunda özel bir anne grubu ürünleri ile tanıştım. Mamacare ürünleri…

Hamilesiniz ve içinizde sizin parçanızı taşıyan bir bebek oluşuyor. Bu bebek büyümeye devam ederken anneye neler yapıyor neler. Karnında ,göğsünde, kalçalarında çatlaklıklar olabiliyor. Doğduktan sonra emmeye çalışırken annenin göğüs ucunu koparabilir yada kanamasına da neden olabiliyor. Gece kramplar girerek anneyi yatağından bir anda kaldırabiliyor. Eee bebek sahibi olacak bütün annelerin başına gelen bu güzel anlar için çözüm bulmakta firmaların işi değil mi? Hiper Farma da anneleri düşünmüş ve çok güzel ürünler çıkarmış. Onlardan biri de tabi ki anne adaylarının en çok yakındığı bir olay olan çatlaklık problemi.

Mamacare Masaj ve Bebek Yağı çıkarmışlar. Hamileyken kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Ben genellikle akşamları kullandım aslına bakarsanız bende çatlaklık hiç olmadı ama bu yağ çatlak olmadan da kullanılabiliyormuş. Akşam dinlenme zamanı geldiğinde karnıma sürdüm, yumuşaklık hemen hissediliyor. Kokusunun olmaması da güzel tabi ki. Annelerin üçüncü aydan itibaren kullandığı çatlaklık önleyici kremler arasına bu kreminde gireceği kesinlikle belli. 100 ml ve eczanelerden satın alabilirsiniz. Organik olması da yeni anne adaylarının en çok tercih etmesine neden olabiliyor.

Fotoğraf Aybala Hancan

Mamacare Rahatlatıcı/Serinletici Bacak Kremi , nasıl yani bu soğuk havalarda soğuk kremi nasıl sürerim diye düşündüm gerçeği söylemek gerekirse. Üşendim de .Ama aslında nasıl yapılması gerektiğini Enise anlattığı zaman aaa gerçekten öylemiymiş dedim. Yahu bazen bazı şeyleri kullanabilmemiz için neden yanımızda birinin olması gerekiyor ki? 🙂 Akıl hocamız gerçekten olmalı, şart kesinlikle. Aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak günde bir kaç kez kullanılabiliyor. İçerisinde bulunan mentol ile bacaklarınıza serinlik etkisi verir.

Mamacare Göğüs Ucu Kremi, offf offf buna her annenin kesinlikle ihtiyacı vardır. Ben emzirirken artık kendimden geçiyordum, göğsüm o kadar kötü olmuştu ki bazen kanıyordu. O kadar krem kullanmıştım ama hiç bir faydası olmamıştı. Doğumdan sonra en çok kullanacağım ürünler arasında bu ürün olacak. Deneyimleme imkanına sahip olmama az kaldı ama yazılanlar çok iyi geleceğini gösteriyor . Kremi sürdükten sonra emzirmeden önce temizlememize gerek yok. Bakalım oğluşta bu sorunu yaşayacak mıyım?

Anne olduktan sonra hayatımız gerçekten değişiyor. Biz kendimizi düşünürken artık etrafımızda ki insanları da düşünmemiz gerektiğini bir kez daha görüyoruz. Onlar bizim canımız. Haftaların çok hızlı ilerlemesiyle galiba heyecan bizde tavan yaptı. Bakalım neler olacak 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın