Charlie Brown ve Snoopy Filmi

Charlie Brown ve Snoopy Filmi

11 Kasım 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Şanslı mı? Çalışkan mı? Seviliyor mu? Her iş elinde kalıyor mu? İşte bunların hepsinin bir arada olduğu tek kişi maalesef Charlie Brown…

Çocukluğumuzun çizgi filmi şimdi bizlerin çocukları için 3D olarak vizyona giriyor. Cimcimenin de bu çizgi karakter ile tanışmış olması bizleri çok mutlu etti. Snoopy’e hayran olan oyuncağını , film bitene kadar elinden hiç bırakmayan cimcime şanslı bir çocuk gerçekten. Şansı hep böyle devam eder inşallah.

Snoopy filmi

7 Kasım da Zorlu Center da gerçekleşen gala bütün çocukların ilgisi ile dop dolu geçti. Snoopy karakterinin gelip çocuklarla fotoğraf çektirmesi de çok güzeldi. Cimcime büyümüş olmalı ki korkmadı, daha öncelerde biliyorsunuz altında insan olduğunu bilmesine rağmen dokunmaya korkuyor , yanına bile yaklaşamıyordu. Peki film nasıldı? Kaç yaş için uygun? Gidilmeye değer mi? Konusu ne? diye merak ediyor olabilirsiniz. Soruların hepsini buradan cevaplamak olmaz tabi ki ama az da olsa bilgi vermek isteriz.

Charlie Brown ve Snoopy Filmi

Charlie Brown en yakın arkadaşı olan Snoopy ile çok güzel günler geçirirken neden etrafında sadece bir köpek dostunun olduğunu düşünmeye başlar ve etrafında geçen olayları düşünür. Bunun üzerine bir komşu kızı gelir ve hayatı bir anda değişir. Aslına bakarsanız şansınızın bir anda değişebileceğini , istediğiniz bir işi yaparken ne kadar mutlu olduğunuzu, dostlukların da bazen bir çıkar ile elde edildiğini görebilirsiniz. Filmin ilk yarısı duygulu, heyecanlı, komik geçerken , ikinci yarı biraz sıkılıyor gibi olurken birden başka bir karakterin girmesiyle eski haline tekrar geri dönebiliyorsunuz. Peanuts çetesi gerçekten bir harika. Çocukluğumuzun Charlie’ si hiç büyümemiş öyle kalmış gibi bir de bu filmin devamı kesin gelecek söylemedi demeyin .

Charlie Brown ve Snoopy

13 Kasım da sinemalar da yerini alacak olan film sizleri bekliyor. Çocuklar için uygun tabi ki ne de olsa çizgi film ama 3 boyutlu olması belki çocuklarınızı etkileyebilir o yüzden 3 yaş üzeri için uygun. Çocukluğunuzu tekrar yaşamak ve özellikle de çocuğunuz yanınızdayken o anı yaşamak paha biçilemez bir duygu olacaktır.