2015 İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Başlıyor

2015 İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı Başlıyor

9 Kasım 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Her yıl düzenli olarak gerçekleşen ve çoğu markanın bir arada olduğu fuar İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı 11-13 Aralıkta İstanbul Kongre Merkezi’n de gerçekleşecek.

İBS Anne Bebek Çocuk fuarı, her yıl dop dolu sürmeye devam ediyor. Geçen sene katılan blogger anneler ile yapmış olduğumuz videomuz yayında izlemek isterseniz youtube kanalımıza bekliyoruz. Gerçekten bu fuarın bizler için çok önemi var. Sizler de bu fuarı gezebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

İBS Anne Bebek Çocuk fuarı daha başlamadan sosyal medya hesaplarından hediyeler vermeye de devam ediyor. Sizler de bu yarışmalara katılmak isterseniz detaylar için tık tık  Biz bu sene bir aksilik olmazsa fuarda olmayı düşünüyoruz. Arkadaşlarımızın yanında olacağız. Anne Bebek Çocuk fuarı olmasından da anlaşılacağı gibi her türlü ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ücretsiz etkinliklerde de çocuklarınız çok eğlenecek.

ibs anne bebek çocuk fuarı 2015

İstanbul Kongre Merkezi’ne Anadolu ve Avrupa yakalarından otobüsler ile kolaylıkla gidebileceğiniz gibi yok ben aracım ile gideceğim diyorsanız da o zaman otopark ücreti 0-3 saat için 10 TL. Giriş ücretleri de hafta içi ve hafta sonu olarak değişmekte, İBS sitesinde bulunan formu doldurarak %5 indirim kodu alabilir ve girişte bundan faydalanabilirsiniz.

11-13 Aralıkta , 11:00-19:00 saatleri arasında ziyaret edebilir ve güzel bir gün geçirebilirsiniz.