İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bonus’tan Anneler gününe özel toplam 50 TL’lik Bonus fırsatı

Anneler gününe daha çok zaman var, ancak onları mutlu edecek hediye için şimdiden arayışa geçebilirsiniz. Anneniz için sevginiz ve varlığınız en büyük hediye olsa da ihtiyacı olan ve beğeneceği bir hediyeye hayır diyemeyecektir.

Bonus’un sunduğu özel fırsatlarla annenize en güzel hediyeyi alabilirsiniz. Bonus’un giyim, beyaz eşya, mobilya, ev tekstili gibi farklı kategorilerde markalara yönelik kampanyalarıyla annenize almayı düşündüğünüz hediyeye uygun koşullarla sahip olabilirsiniz.

anneler-gunu-banner-(1)

Annenizin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun en iyi hediyeyi Bonus kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Bonus Anneler günü kampanyası ile her 100TL’ lik harcamalara 10 TL’lik Bonus fırsatı sunuyor. Bu kampanya kapsamında toplamda 50 TL’lik bonus kazanma şansı yakalıyorsunuz.

Bonus’un cazip fırsatlarıyla önde gelen giyim, kozmetik, mücevherat, beyaz eşya, mobilya ve elektronik eşya mağazalarından taksitli alışveriş yapma imkanınız var. Ayrıca belirli mağazalardan yapacağınız alışverişlerde bonus kazanabiliyorsunuz. Bonus.com.tr’de sunulan birbirinden farklı ve cazip kampanyalar ile hayatınızın en özel varlığına hediye alırken kazançlı çıkabilirsiniz.

Mutfağa düşkün annenize tencere seti veya ihtiyaç duyduğu küçük bir ev aleti alabilirken,  giyimine meraklı annenize şık bir bluz veya elbise hediye edebilirsiniz.  Bir pırlanta kadar değerli olan annenize ışıl ışıl parlayan bir kolye hediye edebilir, uzun zamandır almak istediği bir çanta veya parfümü alarak yüzünü güldürebilirsiniz. Evine özen gösteren anneleriniz için ise ev tekstili ve dekorasyon ürünleri harika bir seçim olabilir.

Bonus’un anlaşmalı olduğu markalarda Bonus ayrıcalığını yaşayarak annenize beğeneceği hediyeleri uygun ödeme koşullarıyla şimdiden alabilirsiniz.

10 Mayıs Pazar günü annenize varlığının ne kadar değerli olduğunu hissettirip onu mutlu edeceğiniz hediyeyi seçerken Bonus’unuz sizi yalnız bırakmayacak.

Güncel Bonus kredi kartı kampanyaları için www.bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yorum

Bir cevap yazın