2015 İstanbul Kitap Fuarı

2015 İstanbul Kitap Fuarı

5 Kasım 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Her yıl TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’n de gerçekleşen kitap fuarı 7-15 Kasım 2015 tarihleri arasında tekrar gerçekleşiyor. Her yıl kitap fuarı düzenli olarak gerçekleşiyor ve bu sene de çok güzel ve etkili olacağına eminiz.

Birbirinden değerli yayın evlerinin katıldığı kitap fuarı biz kitap severleri heyecanla bekliyor. Yazarlarla sohbet etme, kitaplarınızı imzalatma ve indirimli kitaplardan alabileceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bakırköy ve Fındıklıdan ücretsiz servisleri kullanarak fuara gidebilirsiniz. Hafta içi 10-19:00 , hafta sonu 10:00-20:00 saateleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

istanbul kitap fuarı 2015

İstanbul Kitap Fuarı etkinlik Programı için tık tık  bu etkinlik programı sizler için çok iyi olacak. Planınızı bu programa göre yapabilir ve gününüzü dop dolu  geçirebilirsiniz.

İstanbul Kitap Fuarı imza günleri ve saatleri için tık tık  hayranı olduğunuz yazarları bu listeden bulabilir ve o saatler arasında kitaplarınızı imzalatabilirsiniz. Birbirinden değerli yazarları görebilir, onlarla sohbet edebilirsiniz.

Öğrenci, öğretmen ve emeklilere giriş ücretsiz, bizden söylemesi. Kitap fuarı kaçmaz.