Islak Tuvalet Kağıdı Kullanımı

Islak Tuvalet Kağıdı Kullanımı

19 Ekim 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Gezmeyi, seyahat etmeyi çok seviyoruz. En sonra yapmış olduğumuz Konya seyahatimiz de yaklaşık olarak 1200 km yapmıştık. Yolculuğumuz boyunca cimcimenin çok tuvaleti geldi ve maalesef o dinlenme tesislerinde durmak zorunda kaldık ve tuvalet kağıdının ne kadar önemli olduğunu işte oralarda çok iyi anlıyorsunuz…

Yol kenarların da görünüşte ahım şahım dinlenme tesislerinin aslında içine girildiği zaman ne kadar pis ve mikrop kaynayan depolar olduğunu hepimiz görünüyoruz. Bizde uzun yolculuklar yaptığımız için çocukla tuvalete girmek eziyet olabiliyor. Yolculuk boyunca yediğin içtiğin şeyler kısa bir süre sonra seni rahatsız ediyor ve tuvalet ihtiyacı duyuyorsun işte o zaman yanında bulunduracağın ıslak mendil, tuvalet kağıdının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görebiliyorsun.

Hops Islak Tuvalet kağıtlarını duymuşsunuzdur belki , bütün büyük marketlerde de görebilirsiniz. Okulların açılmasıyla beraber yeni bir ıslak mendil çıkardı ve annelerin bunu çok beğeneceğine eminiz. Küçük bir kutusu bulunuyor ve ıslak tuvalet ağıdının bunun içerisine koyuyorsunuz. Kapağı sayesinde ürünler içinden tek tek çıkıyor ve tuvalet kağıdı büyüklüğünde temizlik için bire bir. Kapağını açtığınız zaman kokusu belki itici gelebilir ama dokusu çok güzel.Uzun yola gittiğiniz zaman en başta bu ürünü yanınıza alacağınıza eminiz.

31015100_large

Paraben içermiyor olması da çok güzel. Islak tuvalet kağıdının yanı sıra çıkarmış oldukları Hops Baby ürününü de denemek için az zaman kaldı. İkinci bebek gelirken hazırlıklara başladığımız bu günler de her şeyi ince eleyip sık dokuyoruz. Alerjan içermez, ph 5,5 , hiç bir metal iyonu içermediği gibi içme suyu kadar saftır diyorlar. Islak havlu kullanımı cimcime de pek yararlı olmamıştı o yüzden pamuk kullanmıştık, bakalım ikinci bebişte neler yaşayacağız? Her şey sil baştan olacak hayırlısıyla inşallah. Aile boyu kullanılacak ürünleri de bulunuyor , gül ve sabun kokulu olarak. Zaten büyük marketlerde gezerken kesinlikle göreceksiniz Hops ıslak havluları. Her derde deva olan bu ıslak havluları annelerin vazgeçilmezi olacak gibi.

Hops ürünleri nelerdir?

Su olmayan yerde yada tuvalet kağıdının olmadığı yerler de en çok kullanılan ürünler arasında ıslak havlular. Çantamızdan ,çekmecemizden yanımızdan hiç eksik etmiyoruz , çocuklarımız okullarına da kolaylıkla götürebilirler. Genellikle kız çocukları daha titiz olduğu için bu ürün bence onlara özel olmalı, mavi yerine daha renkli olsa daha çok dikkat çekerdi sanırım . Daha fazla ayrıntıyı öğrenmek istiyorsanız mutlaka sitelerine bir göz atın. Lila Kağıt