İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Koroplast Anne Sütü Saklama Poşeti

Çalışan annelerin en büyük sorunlarından biri de işe başladıkları andan itibaren sağmış olacakları anne sütünü nasıl ve nerede saklayacakları? İlk bebeğimde süt sağmak zor olmasına rağmen anne sütü alabilmesi için elimden geleni yapmaya çalıştım ve 23 ay boyunca emzirebildim, iyi ki de emzirmişim, o şanslı annelerdenim. Sağmış olduğum anne sütünü biberonlara koyarak eve götürüyordum, poşetler vardı ama ya dökülürse korkusu bende büyük yer etmişti…

Anne sütünün ne kadar önemli ve değerli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Çocuklarımıza ne kadar anne sütü verebilirsek o kadar şanslı hissediyoruz kendimizi. Geçenlerde bir basın bülteni geldi ve çok şaşırdım. Bu zamana kadar adını, çöp torbası mutfak için gerekli olan diğer ürünlerde de adını en çok duyduğumuz marka olan Koroplast , şimdi anneleri düşünmüş ve anne sütünü saklama poşetleri çıkarmış. Paketi 25 adetten oluşuyor ve satış fiyatı 15 TL. Ürünü incelediğiniz zaman üzerinde adınızı, tarihi yazabilecek yerinin olduğunu ve ne kadar sağmış olduğunuzu gösteren ml ler bulunuyor. Steril , güvenli ve sızdırmaz özelliği de sahip. Poşetin üst tarafında iki çıt çıt bulunuyor. “Koroplast, hayatı kolaylaştırır” diye boşuna söylemiyor anlaşılan. Biz çalışan annelerin en çok kullanacağı ürünler arasına Süt Saklama Poşetleri olarakta damgasını kesinlikle vuracak.

Koroplast anne sütü saklama poşeti

Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, basın bülteni aşağıda ki gibidir :

Koroplast’ın hijyenik, pratik ve sağlıklı yeni ürünü, Anne Sütü Saklama Poşeti bebeğine kendi sütünü en hijyenik ve sağlıklı koşullarda sunmak isteyen annelerin hayatını kolaylaştırmak üzere raflardaki yerini aldı.

Çöp Torbası ve Mutfak Yardımcı Ürünleri Sektörü lideri Koroplast, yenilikçi ürünleriyle annelerin hayatını kolaylaştırmayı hız kesmeden sürdürüyor. Koroplast’ın, raflarda yerini alan yeni Anne Sütü Saklama Poşeti, annelerin vazgeçilmezleri arasında olmaya aday.

İçerisinde BPA maddesi bulunmayan, ilk defa annelerin açabilmesi için perforeli güvenlik bölümüne sahip olan ve her paketinden 25 adet çıkan Anne Sütü Saklama Poşeti, sızdırmaz özelliği, sağlıklı ve güvenli kapama için çift kilit gibi imkânlarıyla pratik bir kullanım sağlıyor. Delinme olasılığını ortadan kaldırmak için dolum alanının üstünde yer alan ve kolay kullanıma imkan veren özel etiket sahibi ürün, genişlemeye müsaade eden özel destekli tabanıyla da saklama kolaylığına imkan sağlıyor. Koroplast Anne Sütü Saklama Poşeti, dondurucuda ve buzdolabında (4°C-6°C dereceleri arasında) açılmadan 24 saat; açıldıktan sonra 12 saate kadar saklama imkanı veriyor.

Sunduğu ürün ve çözümlerle annelerin hayat kalitesini arttıran Koroplast, her yıl düzenli olarak kutlanan Dünya Emzirme Haftası’nın önemine de Koroplast Pazarlama Müdürü Lizi M. Yılmaz sözcülüğünde şu şekilde değiniyor: “Yarınlarımızın daha sağlıklı olması, bebeklerin ilk günden itibaren anne sütüyle beslenebilmeleri marka olarak bizim de önemsediğimiz ve çözümlerimizde öncelik verdiğimiz bir konu. Kadınlarımızın hayatını kolaylaştırmanın bir anlamda çocuklarının da yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmak anlamına geldiğini düşünüyoruz. Çünkü hayatı kolaylaşan bir annenin çocuğuna daha fazla zaman ayırabildiğini ve onun sağlıklı gelişiminde onunla daha kaliteli vakit geçirme şansı yakaladığını biliyoruz. Bu doğrultuda, hem emziren anneler hem de çalışan kadınlar için inovatif çalışmalarımıza ara vermeyecek, annelerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın