İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Saçlarda Prenses Işıltısı !

Johnson’s Baby®’den Yepyeni Ürünler : “Işıldayan Parlaklık Serisi”

Gerçek göz yakmayan formülüyle yıllardır banyoların vazgeçilmezi olan Johnson’s® baby “Işıldayan Parlaklık Serisi” ile şimdi de minik prenseslere banyo keyfi ve ışıl ışıl saçlar sunuyor.

Çocukların saçlarının gün boyu ipeksi yumuşaklıkta parlak ve canlı görünmesine yardımcı olan Johnson’s® baby  “Işıldayan Parlaklık Serisi” güzel saçlı minik prenseslerin yeni tercihi olacak.

Yeni ve komple saç bakım serisi ile çocukları ve anneleri çok mutlu edecek olan “Işıldayan Parlaklık Serisi” ipek proteinleri ve argan yağı içeriyor;  doğal ışıltılı parlaklık ve ipeksi yumuşaklık sağlayan şampuanın yanı sıra, saç kremi ve kolay tarama spreyi ile tam bir saç bakımı sunuyor.

Johnson’s® baby  “Işıldayan Parlaklık Serisi” çocuklar için mutlu bir banyo keyfinin ardından, açılmayan saçlar problemini ortadan kaldırdığı gibi, sağlıklı saçlara “prenses ışıltısı” da kazandıracak.

Saçın doğal parlaklığının artmasına, elektriklenmesinin azalmasına , ipeksi bir yumuşaklıkta kalmasına yardımcı olan seride;

•	Johnson’s® baby  Işıldayan Parlaklık Serisi Şampuanı

  • Johnson’s® baby  Işıldayan Parlaklık Serisi Şampuanı  300ml, 500ml ve 750ml
  • Johnson’s ® baby Işıldayan Parlaklık Serisi Saç Kremi 500ml
  •  Johnson’s ®  baby Işıldayan Parlaklık Serisi Kolay Tarama Spreyi 200ml

ürün gamı ile  market ve eczanelerde satışa sunuluyor.

Tüm dünyada annelerin güvenle kullandığı, alkol ve paraben içermeyen  Johnson’s baby® Şampuan çeşitleri  banyoda çocukların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın