Doğukan Manço İstanbul Akvaryum’da

Doğukan Manço İstanbul Akvaryum’da

21 Eylül 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Survivor yarışmasıyla dikkatleri üzerine çeken sevilen şarkıcı ve DJ Doğukan Manço 26 Eylül Cumartesi günü 15:00-16:30 saatleri arasında İstanbul Akvaryum’da hayranlarına bayram coşkusu yaşatacak. Bayramda sevenleriyle buluşacak olan ünlü DJ kendi şarkılarıyla birlikte unutulmayan şarkıları da hayranları için çalacak.

doğukan manço

İstanbul Akvaryum’un eşsiz atmosferinde imza günü ve DJ performans şeklinde gerçekleşecek etkinlik 26 Eylül Cumartesi günü 15:00’da başlayacak. Ünlü DJ programa babası ünlü besteci ve şarkıcı Barış Manço’nun parçalarından oluşan müzikleri çalarak başlayacak. Etkinlik alanında mini parti havasında geçecek bu organizasyonun ardından Doğukan Manço hayranlarıyla sohbet ederek posterlerini imzalayacak.

Bayramı eğlenceli geçirmek için akvaryuma gelen çocuklar balon maske ve yüz boyama aktiviteleriyle sosyalleşecek. Okul öncesi son haftalarda yeni eğitim ve öğretim yılına başlayacak çocukları bol sürpriz ve neşe dolu eşsiz bir gün bekliyor.

Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum konsepti ve birbirinden farklı 16 tematik alanı ile her yaştan ziyaretçisine eşsiz bir deneyim sunuyor. Birbirinden eğlenceli, çok çeşitli aktiviteleriyle her yaşa hitap eden İstanbul Akvaryum, daha kolay ulaşım için Taksim, Sultanahmet, Sirkeci, ve Yenikapı’dan ücretsiz servis hizmetleri veriyor. Hafta içi ve hafta sonu tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini bekliyor.