İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çocuklar Bayramda Kidzmondo’da Buluşuyor

Bayramda tüm çocuklara KidzMondo rozeti hediye!

Çocuklar için dört dörtlük bayram eğlencesi! Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan Türkiye’nin ilk eğlence & öğrence şehri KidzMondo, bayramda çocukları bekliyor. 40’tan fazla meslek ünitesinde meslekleri deneyimleyecek tüm çocuklara bayram süresince KidzMondo rozeti de hediye!

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo bayramda da renkli ve eğlenceli… Çocukların 40’ı aşkın meslek ünitesinde kostümlerini giyip meslekleri keşfettiği KidzMondo’da bayram boyunca ekstra renkli etkinlikler, neşeli tiyatro oyunları ve hareketli dans şovlar olacak. KidzMondo, çocuklara bayram hediyesini de unutmadı. Bayram süresince KidzMondo’ya gelecek tüm çocuklara KidzMondo rozeti hediye edilecek.

KidzMondo’nun deneyimli sanat ekibinin hazırladığı renkli bayram etkinlikleri çocukları iki kat daha fazla mutlu edecek, keyiflendirecek. Çocuklar en sevdikleri meslekleri kendi şehirlerinde deneyimlerken ayrıca neşeli tiyatro oyunları izleyecek, hareketli danslara eşlik edecek.

KidzMondo’da bayram saatleri nasıl olacak?

KidzMondo bayramın ilk günü saat 13.00’te açılacak. Bayramın diğer günleri ise 11.00’de açılacak, 20.00’de kapanacak. Çocuklar tüm gün sınırsız eğlencenin keyfini KidzMondo’da yaşayacak.

www.kidzmondoistanbul.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın