İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hamile Mayo Modelleri

Hamilelik dönemi gerçekten çok özel bir dönem. Anne olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren yediklerinize, içtiklerinize özellikle de giyiminize çok önem veriyorsunuz. Fiyatları biraz normal kıyafetlere göre daha pahalı olmasına rağmen modellerin çok fazla olması ve markaların gün geçtikçe büyümesi fiyat konusunda sizlere avantajlar sunmaya devam ediyorlar.

Yazı ayı geldiğinde özellikle de hamile olan anne adayları mayo yada bikini düşünmeye başlıyorlar. Acaba nasıl bir model almalıyım? Nasıl daha rahat ederim diye düşünüyorsunuz. İşte benim de hamileliğim yaz ayına denk geldiği için bende bunları düşünmeye başladım. Tatile gideceğiz şimdi mayo ne giyeceğim? Bikini giyemem , tenim çok beyaz olduğu için güneşe de çıkamıyorum. O yüzden mayo benim için daha iyi olacak diye düşündüm ve netten bakmaya başladım. Benim bulduğum birkaç örneği de sizinle paylaşmak istiyorum. Belki aaa orasıda mı satıyormuş diye düşünebilirsiniz, mağazaya gittiğiniz zaman mutlaka hamile bölümüne de bakmış olursunuz.

gebe mayo

 

E-GEBE Hamile Giyim

hamile yaz koleksiyonu

Defacto Plaj giyim

Bonprix hamile mayosu

Bonprix Hamile Giyim

LCW Mayo bikini

LCW Mayo

Hamileler için çok güzel şeyler yapmaya başladılar gerçekten. Normal giyimden, düğün kıyafetlerine kadar harika şeyler var. Tatil yaklaşıyor biz bakalım neler yapacağız? Fazla güneşte kalmamayı tercih edeceğim, zaten çok beyaz bir tene sahip olduğum için bakalım güneşten nasıl korunacağım. Yazın hamile olmak çok zormuş, biran önce serin günlerin gelmesini bekliyorum. Bizden size birkaç öneri oldu mayo üzerine, sizlerde farklı markalarda görmüş olabilirsiniz, yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın