İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karlar Ülkesi Doğum Günü

Ahh benim prensesim ah benim güzeller güzeli kızım, 4 . yaşına karlar ülkesi prensesi olarak girmek istedi ve bizde bu sene elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştık. Geçen sene ki gibi olmasa da bu sene de güzel geçti sayılır.

Bayram ,dayımızın düğünü derken bu sene doğum günü için pek hazırlık yapamadık. Hazır süsler aldık , gelenlere hediye hazırlayamadık ama yine de güzeldi.Doğum günü pastasız olmaz değil mi? Biz de pinterestte dolaşırken bir pasta modeli bulduk, zaten pinterest çok güzel ve farklı şeyleri bizlere örnek  olarak sunabiliyor, biz de pastamızı burada bulduk ve tamam bu olsun dedik.

 

Bizim pastamız tabi ki bunun kadar güzel olamadı ama oldu, tadı güzeldi. Cimcime pastaneye babasıyla gittiği zaman “Babaaa bunu alalım, çok güzel” demiş ve çok beğenmiş. İlerleyen zamanlarda cimcime seçecek tabi pastasını ama şimdilik biz seçiyoruz . Babanne, anneanne, dayılar halalar dedeler derken güzel bir doğum günü geçirdik. Cimcime kuzenleriyle hediyelerini açarken çok mutlu oldu. Kardeşi olacağı için cimcimeye bir erkek bir de kız bebek gelmişti. Gerçek bebek gibi olduğu için cimcime bayıldı bunlara, kardeşi olduğunda o da onları besleyip altlarını temizleyecek bakalım. Ben telaşla yaptığım keki koymayı unutmuşum ama yaptıklarım beğenildiği için şanslıyım sanırım. Kalabalık bir aileye sahip olduğumuz için çok mutluyuz. İyi ki herkes yakınımız da, iyi ki istediğimiz zaman hepsine ulaşabiliyoruz.

Yorucu bir gün oldu benim için ama çok güzel geçti. Bol bol fotoğraf çekildik, fotoğraf çekerken yeni doğan bebekler biraz huysuzluk çıkarsa da yine de çok güzel geçti. Şimdi fotoğraf zamanı…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın