Legolarla Sayıları Öğrenmek İster Misiniz?

Legolarla Sayıları Öğrenmek İster Misiniz?

22 Temmuz 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Legolar hayatımıza girdiği andan itibaren çok şey değişti ve gelişti değil mi? Çoğu çocuğumuz bu bloklara hayran. Cimcime de onlardan bir tanesi. Bu zamana kadar çok fazla legomuz oldu, yazılarımıza buralardan bakabilirsiniz, sizler içinde belki öneri olur…

http://ailemerkezi.com/2015/04/18/lego-sevmeyen-var-mi/

http://ailemerkezi.com/2015/05/06/dondurma-zamani-geldi/

Yaşına uygun aldığınız zaman legolar ile neler yaptığına gerçekten şaşırıyorsunuz. Üst üste dizerken anne-baba bunu böyle yapalım, böyle daha güzel olur diye konuşması da sizlerin mutlu olmanıza neden olabiliyor. Lego ile oynamak ,güzel şeyler ortaya çıkarmak gerçekten çok güzel. Sizlerde lego ile oynuyor musunuz? Çocuklarınız seviyor mu?

lego sayı treni toyzz shop

Doğum günümüz yaklaştı derken ne hediye alalım diye düşünürken anneannemiz hediyesini almış bile. Lego ile sayıları öğrenme zamanı gelmiş meğer cimcimenin. Ezbere sayıları sayıyor. Büyük bir koli geldi ve üzerinde ki resimi görünce çok sevindi. Anneannesinin doğum günü hediyesi hem onun sevdiği legoydu hem de rengarenk ve sayılardan oluşuyordu, hatta üzerinde bulunan köpeği de çok sevdi. Lego ile sayıları öğrenmeyi biraz da olsa başaracak gibiyiz. Trenin görüntüsü de gerçekten çok şirin. Toyzz Shopta çok kolaylıkla bulabilirsiniz. Biz zaten legolarımızın çoğunu oradan alıyoruz. Bazen o kadar yorgun oluyorum ki mağazaları gezmek çok zor olabiliyor o zaman eğer internetten alışveriş kolaylığı varsa işte o zaman hiç kaçırmıyorum, çoğu anne-babanın yaptığı gibi belki de değil mi?

lego sayı treni

Biz hediyemiz ile oynamaya devam ediyoruz tabi o arada da sayıları sayıyoruz, hadi sizler de çocuklarınız ile bu eğlenceye katılın. Onlar mutlu olduğu sürece bizlerde mutluyuz değil mi?