Frozen Doğum Günü Konsepti

Frozen Doğum Günü Konsepti

13 Temmuz 2015 1 Yazar: Burcu Öğünlü

Frozen Karlar Ülkesi çıktığı andan itibaren İpek ve çoğu çocuk buna hayran kaldı. Çıktığı an ,tamam bu sene doğum günü konseptimiz Karlar Ülkesi olsun dedik. Karlar Ülkesi Sende Söyle filmi de vizyona girince heyecanımız biraz daha arttı, gala da neler yaptığımıza bakmak isterseniz hadi buyrun .

Doğum günü için değişik bir şeyler yapalım derken zaten Frozen başlı başına değişik bir konsept. Ürünler çocuklaırn dikkatini an be an çekiyor zaten ne olursa olsun. Elsa ve Anna karakterlerinin yanına bir de Olaf eklenince doğum günü eğlenceye dönüşüyor. Masa örtüleri , peçete ,tabak, bardak ve daha ne varsa hepsini internette araştırdık fakat uygun fiyata bulamadık yada bulduklarımız arasında tabağı varsa çatalı ,bardağı yoktu. Ama bir site bulduk ki burada her şey vardı ve uygun fiyata da aldık. İlk olarak siteyi inceledim , alacaklarımın listesini yaptım daha sonrada dükkana gidip satın aldık. Listemde ki ürünler dışında da ürün aldık, sizde gittiğiniz de çok farklı şeyleri göreceksiniz. Siteden alışveriş yaptığınız da ertesi gün kargoya verdiklerini de söylediler, denemenizi ve siteyi incelemenizi tavsiye ediyoruz. Dükkanları da çok kolay bir yerde gidip görmeniz de güzel olur. Parti Dükkanım

frozen doğum günü konsepti

Tamam doğum günü süslerini aldık ee kıyafet ne olacak? Onu da yurt dışından aylar öncesinden almıştık, daha Türkiye’de tek tük mağazalarda bulunuyordu. Elsa kıyafeti biraz uzun sürede gelmişti fakat istediğimiz kıyafetti. Kıyafetin başına evde biraz sorunlar gelse de yine de üstesinden geldik ,nazardır nazar dedik. Kıyafeti kaç su yıkadık bilmiyorum ama o balık yağı kokusu hiç gitmedi en sonunda yıkadıktan sonra dışarıda bir gün boyunca bıraktık ve artık koku gitmişti.

karlar ülkesi sende söyle vizyonda

Eee süsler, kıyafet hazır peki pasta nasıl olacak? İşte burada takıldık kaldık. Daha sade olsun istiyoruz bu sene, geçen sene çilek konseptliydi biliyorsunuz her şeyimiz Çilek olmuştu, doğum günümüze bakmak isterseniz hadi buyrun  Geçen sen çok yorulmuştuk ama çok güzel şeyler ortaya çıkarmıştık, bu sene biraz daha sakin geçecek gibi. Dayımızın düğününün de olmasından dolayı biraz üst üste oldu her şey. Hem ailece hem de arkadaşlarıyla kutlayacağımız iki doğum günü cimcimeyi bekliyor tabi bakalım neler yapacağız? Hala pasta arayışındayız , 25 Temmuz’a biraz daha var tabi bayramı atlattıktan sonra onu da halledeceğiz inşallah. Şimdilik bizden doğum günü konseptimiz ile ilgili bilgiler böyle. Yaz ayında frozen kutlamak bakalım nasıl bir duygu olacak?