İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Makarna Boyama Etkinliği

Meraklı minik dergisini biliyorsunuz değil mi? Biz abone olduk ve her ay evimize geliyor. Sizlerinde abone olmasını tavsiye ediyoruz. İçerisinde gerçekten çok güzel aktiviteler ve bilgiler bulunuyor. Bu ay ki dergide çocuklarımızdan makarna ile etkinlik yapmaları istenmişti , biz de bir şeyler yapalım dedik . Bakın biz ne yaptık ,

İlk olarak malzemelerimizi hazırladık, yapmak istediğimiz nesneyi seçtik. Cimcime kalp ve papatya istedi. Onları çizdik. Daha sonra papatyanın bölmelerine hangi makarnanın yer almasını istiyorsak yapıştırdık. Yapıştırdıklarımız kuruduktan sonra tek tek hepsini rengarenk boyadık. Ellerimiz boya oldu ama olsun yıkayınca geçer dedik ve boyamaya devam ettik. Biz Nova Color’ın guaj boyalarını kullandık. Sulu boya ile de çok güzel olacağına eminiz.

Makarna boyama diye google da arattığınız zaman neler göreceksiniz neler. Bileklik, kolye bile yapmışlardı. Sizler için bir örnek bulduk, çocuğunuzla yaparken çok mutlu olacağınıza eminiz. Hadi sizde deneyin , malzemelerinizi hazırlayın ve birlikte güzel saatler geçirin.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın