İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Karlar Ülkesi Sende Söyle Gala

“Karlar Ülkesi” çıktığı andan itibaren cimcimenin hayran olduğu Elsa, ile hayatımız bir anda değişti. Onun şarkısı, kostümü, saçı her şeyi İpek için çok önemli, hatta çoğu çocuk bu karaktere hayran. 10 Temmuz itibari ile tekrar vizyonda olacak. Biz galiba şanslıyız ve galaya katıldık, cimcime kostümünü giydi ve sinemaya gittik. Danone sponsorluğunda olan “Karlar Ülkesi Sende Söyle” yi pek çok Elsa karakteri olan cimcimeler koltuklarına oturdu ve filmi izlemek için heyecanla bekledi. Bu arada cimcimenin doğum günü konsepti de Frozen olacak, Elsa’ya hayran olan cimcime bakalım 25 Temmuz geldiğinde neler yapacak merakla bekliyoruz.

Filmin ayrıntılarına linkimizden ulaşabilirsiniz, biz şarkı söylerken çok eğlendik, sizlerde kesinlikle çok eğleneceksiniz .

4 Temmuz da İstinye Parkta olan gala da biz cimcimeyle çok eğlendik. Disney’in oluşturduğu aktivite yerinde bir tarafta kareoke şarkı söylenirken bir tarafta da taç yaptılar. Cimcime de çok eğlendi. Danone sütlü atıştırmalıklar film başlayana kadar sürdü tabi  ki bizim favorimiz çilekli olanlar oldu. Güzel bir filmdi ve biz şarkı söylemeyi çok seviyoruz.

Bir yorum

  1. […] Frozen Karlar Ülkesi çıktığı andan itibaren İpek ve çoğu çocuk buna hayran kaldı. Çıktığı an ,tamam bu sene doğum günü konseptimiz Karlar Ülkesi olsun dedik. Karlar Ülkesi Sende Söyle filmi de vizyona girince heyecanımız biraz daha arttı, gala da neler yaptığımıza bakmak isterseniz hadi buyrun . […]

Bir cevap yazın