İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bebekler İçin Pişik Kremi Alternatifleri

Sıcaklıkların gelişiyle birlikte bebeklerde görülen pişik sorunu da gündeme gelmeye başladı. Bez bölgesinin aşırı sıcaklık ve neme bağlı olarak tahriş olması sonucu kırmızımsı lekeler olarak görülen pişik, bebeklik döneminde sık rastlanılan cilt problemlerinden. Pişiğin sebep olduğu yanma, acı veya kaşınma hissi ile son derece huzursuz ve keyifsiz olan bebekler, bu süreci biraz zor atlatabiliyor. Ancak bu duruma kısa sürede ve kolay bir şekilde çözüm bulmanın en iyi yolu pişik kremlerinden geçiyor. Sizler için 3 tane etkili pişik önleyici kremi bir araya getirdik.
Popolin Pişik Önleyici Krem
Pişik denilince akla gelen ilk ürünlerden Popolin pişik kremi bu konuda son derece iddialı. Koruyucu özelliği ile tahrişlerin oluşmasını önleyen Popolin pişik kremi, Lanolin ve Camomile içeren özel formülü ile bebeğinizin cildini yumuşacık yapıyor. Böylece bebeğinizin cildi sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşuyor.
99 Pişik Önleyici Krem
Bebeğinizin hassas cildini pişiğe karşı korumak için en etkili formül, Çinko Oksit ve bitki özlü pişik kremleri. Özellikle Ekinezya, Çinko Oksit ve naturel balmumu içeren 99 pişik önleyici krem, pişik tedavisi için etkili bir ürün. Bu kremi kullanarak bebeğinizin narin cildini hem tahrişe karşı korur, hem de yaraların çabuk iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Kanamalı ve yaralı cildi yatıştıran krem, bebeğinizin cildini beslediği gibi yumuşacık yapar.
Popolin Omega
Omega içerikli ve bitki özlü Popolin Omega ise pişik için harika bir savaşçı. Bariyer oluşturucu özelliği ile bebek cildini koruyan ürün, kızarıklığı ve tahrişi önleyerek pişiğin giderilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca Antifungal ve antibakteriyel özelliğe sahip “Climbazole” ile mantar ve bakteri oluşumunu önlüyor.
Macademia Fındık yağı, Jojoba yağı ve Chamomile yağları bakımından zengin krem, cilt üzerinde koruyucu bir film oluşturarak su kaybını önler, nemlendirici özelliği ile cilde yumuşaklık ve canlılık verir.
A,E ve F vitaminleri bakımından zengin olan Bitki Özlü Popolin Omega, hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildi besler. E vitamini ile hücreleri koruyup cilde yumuşaklık verirken, F vitamini sayesinde yaraların çabuk iyileşmesini sağlar.
Pişiğe karşı sihirli etkisi olan bu kremleri kullanarak bebeğinizin cildini pişiklere karşı koruyabilir, cildindeki tahrişlerin ve kızarıkların bir an önce geçmesine yardımcı olabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın