İyi ki Doğdun Bebedino

İyi ki Doğdun Bebedino

20 Mayıs 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

13 Mayıs’ta Galatasaraylılar Derneği’n de “İyi ki Doğdun Bebedino” demek için toplandık.

Annesinin Prensi blogunun yazarı Enise ve Soran Anne blogunun yazarı Çiğdem’in davetiyle yeni bir marka ile tanışmak için bir aradaydık. Bu iki güzel ve çalışkan anne, ellerinden gelenin en güzelini yapmak için çok güzel buluşmalar yapmaya başladılar. Başarılarının devamını diliyorum ,ikisinin de yeri bizde çok farklıdır.

Bebedino daha yeni kurulan bir marka ve ürünleri de gerçekten çok güzel. 0-6 yaş grubu çocuklarımız için bir birinden değerli ve kaliteli ürünlerin bir arada olduğu Bebedino markasının kurucularından Barış beyden aldığımız bilgiler çok yararlı oldu. Ürünleri yakından tanıma ve inceleme imkanına sahip olduğumuz için de belki çok şanslıydık. Joker mağazalarından ve kendi sitelerinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

bebedino

Cimcime süslü püslü şeyleri her kız çocuğu gibi çok seviyor bu nedenle de her şeyimiz pembe, mor ve süslü.Mayomuz bile öyleydi. Bebedino ürünleri de o özenle hazırlanmış. Kız takımlarına bittim ama unisex olan bir ürün vardı ki o şahaneydi. Yüzücülerin giydiği şeklinde olan bu mayonun en belirgin özelliği sıcakta renginin değişmesi. Çocuğunuz deniz yada havuz kenarında oynarken güneşe fazla maruz kaldığını belki anlamazsınız ama bu mayo sayesinde artık anlayabilirsiniz. Çünkü güneşte rengi değişiyor. Ben çok beğendim bu ürünü, ilk görüşte aşk derler ya aşık oldum bu mayoya gerçekten ama cimcime beğenmedi. Galiba daha çok erkek çocukları sever bu mayoyu.

Eee mayo ve sıcak olur da bunun yanında şapka ve gözlük olmaz mı? Olur  tabi ki, vazgeçilmezlerimiz arasında olan şapka ve gözlükler de harikalar. Cimcime beyaz tenli ve güneşe çıktığı zaman çok yanıcak diye korkuyorum şapkamızı hep takarız . Deniz gözlüklerinin de 25 çeşit farklı olması, renklerinin cap canlı olması, cırt cırt kısmının yumuşacık olması hele de gözlük kaplarının sevimli olmasına hayran kaldık. Bize göre olsa kesinlikle alırdım, harikalar çünkü.

Videomuz yayında onu da izlemeyi unutmayın, çok güzel bir gündü gerçekten 

bebedino iyi ki doğdun

Her yeni yaşın, başarının, heyecanın bir de pasta kesimi olur di mi? Biz de İyi ki doğdun bebedino için toplandığımız için pasta kesmeden olmazdı. Pastayı hep birlikte kestik . Daha çok uzun seneler inşallah bebedino’nun yaşını birlikte kutlarız. Sizler de merak ettiyseniz eğer , sosyal medya hesaplarından mutlaka takip edin, ürünleri incelemek isterseniz de Joker mağazalarına uğrayın. Enise ve Çiğdem, emeğinize, yüreğinize sağlık. Uzun zamandan beri görmediğim, özlediğim arkadaşlarımı sizin sayenizde gördüm. Bana da değişiklik oldu.Çok teşekkürler.

bebedinoo

www.bebedino.com

Facebook-Bebedino

Instagram- Bebedinoo

_MG_9611