Canbebe Bebek Bakım Örtüsü

Canbebe Bebek Bakım Örtüsü

14 Mayıs 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Yenge, teyze ,hala oluyorum dedim ve etrafımızda bir sürü bebek olmaya başladı. Biliyorsunuz bebekler doğdukları ilk haftalar da çok fazla kakalarını yapıyorlar ve ishal gibi oluyor. Her altını değiştirdiğiniz de illa ki bir taraflarınıza kakaları sürülüyor değil mi? Bizim cimcime zamanında öyle oluyordu hatta bir keresinde altına bebek bakım örtüsü sermediğim için üzerimi batırmıştı, çok güzel anılar bunlar gerçekten. Aklımıza geldiğinde “böyle böyle yapmıştın İpek “diyoruz.

Bebek bakım örtüleri gerçekten çok kullanışlı. Bir yere gideceğiniz zaman çantanıza atın bebeğinizin altını onun üzerinde değiştirin. Yer kaplamayan, pratik, yumuşacık bebek bakım örtüleri her geçen gün değişmeye devam ediyor. Canbebe ürünlerini biliyorsunuz biz bebek bezini hiç kullanmadık ama ıslak mendillerini hala kullanırız. Bebeklerin olmasıyla birlikte en çok kullanılan malzemeler arasına giren örtüler için de Canbebe tarafından ilk kez Türkiye’de üretilen 10 lu paket olarak satılan bakım örtülerinden hediye olarak geldi. Hediye paketi çok özenle hazırlanmıştı gerçekten. Tekrar teşekkür ediyorum. Bu ürünleri kullanıp deneyimlerimizi sizlerle paylaşacağız. İlk olarak bebek bakım örtüsü ile başlayalım dedik, çünkü bebişler her saat başı bez değiştiriyor.

Canbebe bebek bakım örtüsünün üzerinde ki resimler çok güzel. Elinizle dokunduğunuzda yumuşak , boyunun da kullanışlı olması anneler ve anne adayları için gerçekten dikkat çekici. Bazen çocuklarımız bezinden ayrıldıktan sonra gece altına kaçırma sorunu  yaşayabiliyor. İşte o zamanda bu ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Biz çok memnun kaldık gerçekten. Bebişlerin altı temizlenirken biz huzurlu onlar huzurlu artık. Sizler de deneyin gerçekten bebek bakım örtüleri çok kullanışlı.