İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dondurma Zamanı Geldi

Bahar geldi havalar ısındı derken dondurma zamanının da geldiğinin belirtileri belli olmaya başladı tabi ki değil mi? Kışında dondurma yiyenler yaz ayında çok fazla olmaya başlıyor. Biz de dondurmayı çok seviyoruz ve legodan dondurma setini görünce hayran kaldık.Evet legodan dondurma yapabiliyorsunuz.

Toyzz Shopta 23 Nisan’a özel AVEA fırsatlarından yararlanıp legodan dondurma seti aldık. Cimcime görünce bayıldı , bu sefer yaşınada uygun oldu sanırım. Parçalar büyüktü, geçenlerde aldığımız biliyorsunuz biraz küçüktü ve yaşına uygun değildi ama bu tam ona göre. Külahlarına renkli dondurma toplarını koyarak bize verip “hadi anne dondurmanı yer misin?” diyerek oyun oynamaya devam ediyoruz. Sizde eğer oyuncak alacaksanız bence bu fırsatı kullanın ve hemen toyzz shopa uğrayın. İnternetten alışveriş yapan anne-babalardan olduğumuz için siteden alışveriş yapmak çok kolay ve 3-4 gün içerisinde de kargomuz geliyor.

lego duplu dondurma seti

Lego kategorisine gelin ve çeşit çeşit legoları göreceksiniz. Kız ve erkekler için uygun olan çeşitler sayesinde de kolaylıkla istediğiniz legoyu bulabilirsiniz. Kız kategorisinde dondurma kamyonunu göreceksiniz ,ne kadar güzeller. Bizim zamanımızda böyle oyuncaklar yoktu, şimdi ki çocuklar çok şanslılar.

Her zaman dediğim gibi keşke her çocuk aynı haklara sahip olabilse.

Legoyu sevmeyen var mı yazımıza da bakmadan geçmeyin 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın