İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

EVİM -HOME Sinemalarda

Uzun zamandan beri İpek’le sinemaya gitmemiştik. Cimcime bazı karakterleri görmüş ve onun filmine gidelim diye tutturmuştu. Babasıyla kararlaştırmışlar ve sinemaya gittik. Filmin konusuyla ilgili hiçbir fikrim yoktu. Sıkılacak mıyım diye düşünürken film başladı.

“EVİM” 3Boyutlu bir film, daha önceden İpek’le gittiğimiz için sorun olmadı, hatta anne gözlüklerim nerede diye sordu. Koltuklarımıza oturur oturmaz hemen taktık gözlüklerimizi bu arada Yumoş bazı salonlarda koku vermeye başlamış. Filminizi izlerken değişik bir koku geliyor, ben beğenmedim ama belki farklı bir koku verseler daha iyi olacak gibi. Unilever ailesi yine değişik fikirler yapmaya devam ediyor, tebrikler.

Değişik karakterlerin dünyamıza gelmesiyle başlayan bir macera sizleri bekliyor aslında. Onların dünyası ve bizim dünyamız yer değiştiriyor ve macera işte o anda başlıyor. Aslında filmi anlatmak olmaz ama gerçekten çok güzel ve duygusal bir film. Bazı yerlerde şaşırıyorsunuz bile. Biz Of’a hayran kaldık. Çok tatlı bir karakter olmuş, eğer fragmanını izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Cinemaximumlar da ilk seans 7 Tl , çocuk indiriminin olmaması yada sadece 2tl fark ödenmesi insanlar üzerinde maalesef tepki yapabiliyor. Eğer 3D gözlüğünüz varsa yanınızda götürün, 3TL de onun için vermeyin. Bazen çocuklarımız için bazı şeyleri göze alabiliyoruz ama hayat şartları gerçekten çok zorlaşıyor, bazı şeylerde aşırı pahalı. Film 94 dk ama fragmanların dönmesiyle beraber o süre birazcık aşabiliyor. Eee reklam yapmak lazım di mi? Fragmanı hadi izleyin biz bu karakteri çok sevdik

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın