İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tarçın Event’s Anne Çocuk Etkinliği

Yeni yaş, yeni heyecan.Doğum günleri hep heyecanlı ,hep coşkulu geçer değil mi? Çocuklarımız için bir şeyler yaparız elimizden geldiğince ,Tarçın Event’s in anne çocuk etkinliği de güzel bir doğum günü partisiydi aslında. Çocuklarımız eğlenirken bizler de değerli kişilerden bilgiler aldık, anneler ile sohbet ettik.

Elite World Otel‘in ev sahipliğinde çok güzel bir doğum günü partisi bizleri bekliyordu. Cimcime ilk defa bu kadar kalabalık bir doğum günü gördüğü için çok heyecanlıydı, bütün kızlar Elsa kıyafeti giymişti ve cimcime de tabi ki onlar gibi olmak istedi. Bakalım en kısa zamanda cimcime de Elsa kıyafetine sahip olacak ,aldık ama hala gelmedi bekliyoruz. Bu doğum günü aslında normal doğum günlerinden çok farklıydı, Fatma bizler için elinden gelenin en iyisini yapmış. Biz uzmanlardan bilgiler alırken çocuklar da Palyaço Kardeşler ile çok keyifli saatler geçirdiler. Resim yaptılar, oyunlar oynadılar, film izlediler, yüz boyama derken İpek çok eğlendi.

 

Fatma o kadar güzel bir açılış konuşması ile bizlere hoşgeldiniz dedi. O konuştukça ,sesi titredikçe benimde gözlerim doldu, zaten çok duygusal bir insanım, bir de anne konusu girince iyicene kötü oldum. Allah bütün annelerimize uzun ömürler versin. Onları başımızdan eksik etmesin.

Pozitif psikoloji ve çocuk yetiştirme konusunda Öykü Büyükdere bizlere çok güzel bilgiler verdi.Onunla aynı masada oturmak benim için büyük keyifti ,sohbet etme imkanım olmadı ama keşke konuşabilseydim nasip değilmiş, belki başka bir yerde tekrar görüşme imkanımız olur. Buarada ona kırmızı gerçekten çok yakışıyormuş.

Çocuklarımız ve onların en büyük sorunlarından biride tabi ki beslenme. Yemedikleri zaman bizlerde çok kötü olduğumuz gibi sağlıklı beslenme konusunda şimdi de bilgi alma zamanıydı ve Güneş Aksüs çocuğum ve yemek konusunda bilgiler verdi.Brokoli sevmeyen var mı diye de sordu tabi ki, cimcime hiç yemiyor ne yapıcam bilmiyorum.Şanslı bir kaç arkadaşımıza da kitabından hediye etti.

Annelikte farkındalığıun önemli olduğunu Klinik Psikolog Mine Hasırcı‘dan dinledik. Farkındalık gerçekten çok önemli her türlü konuda tabi ki. Çocuklarımıza da bu özelliği kazandırabilirsek ne mutlu bize.

Fatma bizler için bir birinden değerli hediyeler hazırlamıştı, yine her zaman ki gibi onun etkinliğinden elimiz kolumuz dolu çıktık.Tekrar çok teşekkür ediyorum bizlere böyle özen gösterdiği için. Bazı arkadaşların yeri sizde farklı oluyor ya Fatma’da öyle benim için.İyi bir anne, güzel yürekli bir kadın. Emeğine sağlık.

Cimcime toka hayranı ve bu banta bayıldık, tam da onun sevdiği renklerde Örgü Dünyam Şapka Aşkı

Burn Free

AVENT birbirinden değerli ürünler göndermiş, harika gerçekten. Biberon bebeklik döneminde ne kadar önemli

değil mi?

AMWAY bu ürünlere bayıldık, cimcime zaten arı maya hayranı, bu terlikler tam ona göre oldu ,süper.

Elbisemizde Panço ‘dan

Benim Bebeğim Deterjanları ile ilk defa tanıştık.

Atom Çayı , Bargello oda kokusu ve bebek ve çocuk tarhanası Tarsı Tarhana

Unibaby Ailesi

Beliz Kozmetik dudak koruma kremi

MÖLLERS Balık yağı bir harika

Hem benim için hem de İpek için Pierre Fabre birbirinden özel hediyeler göndermiş

Kliksa bizim cimcime ile ne kadar çok kek yaptığımızı biliyor tabi, bu güzel kalıpları göndermiş,inşallah en kısa zamanda kek yapacağız

MYCEY de cimcimeyi unutmamış,etiketler harika

MOLFİX yeğenlerim olduğunu duymuş sanırım,bez göndermiş,hemen yerine ulaştı, teşekkürler

BEBAK ürünleri, bu kremler gerçekten harika,çantamdan hiç eksik etmiyorum

PAKMAYA

BABY-COUTURE saç bantı

TOTS AND MORE bizler için harika bir bağışta bulunmuş.Herkese tek tek dağıtması bizleri çok duygulandırmıştı, Serpil hanım gerçekten işini en iyi şekilde yapıyor ve aynı zamanda herkesi düşünüyor.Çok teşekkürler.

Fatma bizlere bu hediyeleri verirken bir de kapıda bizler için davetiyeler hazırlamıştı, içinde yazan numaralar ile bizlere çekilişle hediyeler dağıttı. Benim numaram 33 tü, her zaman tek rakamlar beni bulunuyor .Bana çıkan hediye cimcimeyi çok sevindirdi.

OYUNCAK ARIYORUM bu hediye için çok teşekkürler

Doğum günü pasta kesmeden olmazdı tabi ki ve Didem Kaya tarafından yapılan pasta bütün çocukların hayran bakışları ile salona geldi. Filiz Özant ve SütlüMutfak ‘ın hazırlamış olduğu kurabiye ve kap kekler de harikaydı.Event Corner masaları çok güzel hazırlamıştı.Boutique Matilda çekilişle annelere hazırlamış olduğu ürünlerden verdi, erkek çocuk anneleri papyon olarakta kullanabilirler. Herşey çok güzeldi, her şey özenle hazırlanmıştı. Emeğine ve bizi davet ettiğin için tekrar teşekkürler Fatmacım. Allah Zeynep Dila’ya uzun ömürler nasip etsin.

4 Yorum

Bir cevap yazın