İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İlknur’un Dünyası İle Biota Etkinliği

Çalışan anne baba olduğumuz için haftaiçi olan etkinliklere maalesef katılamıyoruz. Hafta sonu etkinilkleri de olduğu zaman güzel bir gün geçirmek, anın tadını çıkarmak için elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. Baharın yüzünü gösterdiği, havanın çok güzel olduğu bir gündü yine. İlknur‘un etkinlik haberini aldığım zaman biraz tedirgin olsam da bu etkinliğe katılmam gerekiyordu çünkü bazı insanlar vardır, onları çok az tanımanıza rağmen güler yüzü, konuşması, sarılması bile farklıdır, işte o kişilerden biri de İlknur.

İlknur’un Dünyası blogunun güzeller güzeli sahibi , ikiz çocukları olan İlknur yine çok güzel bir etkinlilk ile karşımızdaydı. Queen Hotel‘de Biota ile bizlere anne ve bebek ürünleri hakkında çok güzel sunumlar hazırlamışlardı. Biota farklı ürün grupları ile bizlere farklı olduğumuzu gösterdi. Kullanmış olduğumuz ürünlerin ne kadar önemli olduğunu vurgularken çocuklarımız için de özenli olduğumuzu gösterdiler.Yaptıkları sunumlarda bazen çok şaşırmış olsakta kadınların bilinçlenmesi için de birşeyler yapılması gerektiğini tekrardan gördük.

Biota yeni çıkarmış olduğu Biolady ürününi bizlere tanıttı. Bu ürünü anlatırken sunumda çarpıcı açıklamalar bulunuyordu. Yapılan araştırmalar sonucunda kadınların ped kullanımlarının maalesef çok kötü olduğunu gördük.Hala eski tip yöntemleri kullananların, günlük kullanımların sık olmadığını gördük, kadınların daha çok bilinçlendirilmesi gerektiğini bir kez daha gördük. Yayınlanan reklamları izlemeye utanan bir toplum olmamızdan mı, yetiştirilme tarzımızdan mı bilmiyorum ama bilinçlenme ,yeni şeyler öğrenme zamanı geldi de geçiyor maalesef. Kadınlarımıza çok iş düşüyor. Biolady ürünlerini yakında sizler de göreceksiniz ve memnun olacağınıza eminiz.

Bebek cildi, çocuklarımızın cildi herşeyden önemli değil mi? Biota , Biobaby ürünleri de gerçekten çok ön planda. Islak mendili, losyonları, şampuanları,güneş kremleri ve diğer ürünleri bitkisel ve çok etkili. Çocuklarınız için sizlerde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Biz o gün şanslıydık birinci ağızdan ürünler hakkında bilgilere sahip olduk ama sizlerde eczanelerden bilgi alabilirsiniz. Ürünlerin ambalajlarında bilgilerde yazıyor , içerikleri gerçekten çok önemli.

Saç bakımı, işte bu gerçekten çok önemli. Benim gibi saçında boya olan yada saçları dökülenler için de güzel bir ürün ile tanıştık. Şimdi televizyonlarda reklamları da dönüyor, açıkcası ben reklamı beğenmedim, daha güzel bir reklam olabilirdi, dikkat çekmesi yada ürünün özelliğinin daha çok vurgulanabilmesi için çünkü o gün aldığımız bilgiler de 2 ay içerisinde kullanan müdürün saçının 5cm uzadığı görülmüş. Saçının çok az ve çok yavaş uzadığını anlattıktan sonra bunun her saç tipinde farklı sonuçlar göstereceğini söyledi. Ben kendi saçımda bir anda düşündüm de galiba 10cm den fazla uzar.Restorex her saç tipi içinde uygun, kullanmanızda fayda var.

Bu güzel bilgileri aldıktan sonra artık eğlenme zamanı gelmişti. İlknur bizler için kareoke hazırlamıştı. Ben maalesef kareokeye kalamadım, cimcimeyi anneannesine bırakıp çıkmıştım ve maalesef beni bekliyormuş evde babasıda çalıştığı için evde kalan cimcime sorun çıkarmaya başlamış, haberi alınca kareokeden önce çıkmak zorunda kaldım. Güzel bir gündü gerçekten.

İlknur’a bir kez daha teşekkür ediyorum, her zaman ki gibi yine özel bir etkinlik hazırlamıştı bizler için.Bizler için çok güzel hediyeler hazırlamış,hepsi harika. Uzun zamandan beri görüşmediğim arkadaşlarım ile de görüştüğüm için çok iyi oldu. Hafta sonu etkinliklerini seviyorum.

 

Bir yorum

Bir cevap yazın