İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Cuiq Beauty İle Tanışmak İster Misiniz?-Güncellendi

Temiz ve bakımlı bir cilde sahip olmak için neler yapıyorsunuz?

Normal bir cilde sahibim ve uzun zamandan beri cildim için bakım yapmak için fırsat ararken neden Cuiq Beauty kullanmıyorum dedim ve kullanmaya başladım. İlk jeli elime döktüğüm zaman rengi ve kokusu tuhafıma geldi. Portakal kokusu gibiydi. Yüzümü ıslattım ve jeli masaj yaparak yüzüme sürdüm. Sürmemle birlikte yüzümde bir ferahlama oldu. Nasıl bir ferahlama anlatamam. Masaj yaptıkça yüzünüz jeli emmeye başlıyor. Daha sonrada ılık su ile yüzünüzü yıkıyorsunuz. Cildiniz de biraz kuruluk oluşacak o yüzden nemlendirici ve tonikte kullanmanızı öneriyoruz.

Cuiq Beauty nemlendirici kremi bende olmadığı için devamlı kullanmış olduğum nemlendiricilerimden kullandım . Yüzümü sabah ve akşam kullandığım bu jel ile gerçekten kendine geldi, pırıl pırıl oldu.

Sizler de Cuiq Beauty ‘nin bu mucize yüz temizleme jeli ile tanışmak ister misiniz? O zaman sizlere bir süprizimiz var. 1 kişiye bu yüz temizleme jelini hediye ediyoruz. Kazanmak için yapmanız gerekenler şunlar :

20.04.2015 e kadar şartlarımızı yerine getirip yazımızın altına yorum bırakan 1 kişiye bu yüz temizleme jelini hediye ediyoruz. Hadi şansınız bol olsun ,bu fırsatı kaçırmayın.Bol bol paylaşım yapmayı unutmayın.

KAZANAN BELLİ OLDU !

24 yorum bırakanlar arasından random.org kullanılarak yapılan çekilişte 16. yorumu bırakan “oğuz akdeniz” kazanan oldu. İletişim bilgilerinizi merhaba@1baba1anne.com a bekliyoruz. Şansınız bol olsun, bizi takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Güne bitkilerin yumuşak dokunuşuyla başlayın.

Cuiq Beauty Yumuşak Formüllü Yüz Temizleme Jeli :

Zengin bitki ekstraktı içeriği ve yumuşak temizleyici ajanları sayesinde cildinizi hassas bir şekilde temizler, mat bir sonuç sağlar.Vitaminlerle cildinizi besler, cildi temizlerken nemlendirmeye yardımcı olur, ferah kokusuyla tazelik ve canlılık sağlar. Yumuşak formülü ile günlük kullanıma uygundur.Her sabah ve akşam uygulandığında çok güzel bir cilde sahip olacaksınız.

Bu özel yüz temizleme jeli için hadi şansınızı deneyin, şansınız bol olsun.

38 Yorum

Bir cevap yazın