Çocuklar %50 İndirimli Uçsun

Çocuklar %50 İndirimli Uçsun

3 Nisan 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

23 Nisan yaklaşıyor ve çocuklar için de çok güzel kampanyalar gündeme geliyor. Onlardan biri de AnadoluJet’in başlatmış olduğu kampanya. 30 Nisan’a kadar çocuklar için bilet aldığınızda %50 indirimli alabilieceksiniz. Ayrıntılar için mutlaka sitesine bakın ve iletişime geçin.

Anadolu Jet kampanya

“Çocuklara özel kampanya ve sosyal sorumluluk projeleriyle onlara verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şerefine tüm çocukları 10 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında yüzde 50 indirimle uçuruyor.

Şimdiye kadar başta AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu olmak üzere çocuklarımızın kültürel ve sosyal gelişimini destekleyen sayısız projeye imza atan AnadoluJet, bu sene de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızı unutmuyor.

AnadoluJet, aynı zamanda marka doğum günü olan 23 Nisan ve Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı şerefine tüm çocuklarımızı yüzde 50 indirimle uçuruyor.

Biletleri 1 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında alınan 2 – 12 yaş arası tüm çocuklar, 10 – 30 Nisan 2015 arasında K.K.T.C dâhil tüm Türkiye’yi AnadoluJet’in bu özel kampanyası ile geziyor. Hem Türkiye’nin pek çok illini daha yakından tanıyor hem de uzaklarda yaşayan tanıdıklarını gönüllerince ziyaret etme şansı yakalıyor.

Nisan ayı boyunca tüm kanallardan satın alınacak biletlerde geçerli olan kampanya, diğer havayolu firmaları ile yapılan ortak uçuşlarda kullanılamıyor. Kampanya, promosyon ücret sınıfları hariç diğer ücretlerde geçerlidir.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.”