İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Elidor Co-Creations

Jamal Hammadi ile birlikte geliştirilen Elidor Co-Creations gerçekten mükemmel bir etkiye sahip. Bu ürün ışıltılı ,yumuşak ve gösterişli saçlara sahip olmak isteyenler için bire bir.

Elidor ürünlerini çoğu kişi kullanıyor ve olumlu tepkilerini de paylaşıyorlar. Bizde sizler için bu ürünü denedik ve bakın neler öğrendik.

Elidor Co-Creations aldığınız zaman üzerinde bulunan Işıldayan Parlaklık, bu ürün için gerçek. Nemli saçınıza uyguladığınız zaman kuruttuğunuz zaman ışıldadığını kolaylıkla görebiliyorsunuz. Islak saçınıza uyguladığınız zaman saçınız kolaylıkla tararken açılıyor ve saçlarınıza dolgunluk veriyor,elektriklenmeyi engelliyor. Saçlarınızın ağırlaşmasından korkmadan devamlı kullanabilirsiniz. Bu ürünü kullanmadan önce karışması için iyicene çalkalamanız gerekiyor. En iyi sonucu almak istiyorsanız eğer Elidor Işıldayan Parlaklık ürünleri ile birlikte kullanın ama ben bu ürünü tek başına kullanmama rağmen gerçekten çok memnun kaldım. Saçlarım ipek gibi denir ya aynı o yumuşaklığı gördüm. Gözle temas etmemeniz için dikkatli kullanın lütfen. Eğer gözünüze denk geldiyse de mutlaka bol suyla yıkayın.

Bu ürünü tavsiye ediyoruz, bakalım sizler kullandığınız da nasıl tepkileriniz olacak?

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın