Karton Çanta Yapımı

Karton Çanta Yapımı

25 Mart 2015 2 Yazar: Burcu Öğünlü

Karton yada kağıttan çanta mı yapmak istiyorsanız ? O zaman doğru yerdesiniz. Biliyorsunuz kartından çok güzel şeyler yapılıyor bizde cimcimenin doğum günü için konuşma balonları ve 3 yapımını sizlerle paylaşmıştık. Şimdide kartondan yada kağıttan yapabileceğiniz çok güzel çantaları anlatacağız. Youtube kanalımızdan da yapımını izleyebilirsiniz. Kanalımız da bu tür etkinlikleri paylaşmaya devam edeceğiz, abone olmanızı öneriyoruz. Kartondan çok güzel şeyler yapılıyor ve bizlerde denemeye elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız.

İKEA dan yılbaşı zamanı almış olduğumuz paket kağıtlarımızı bu etkinliğimizde kullanalım dedik ve bakın bu paket kağıtlarından nasıl çanta yaptık.

Malzemeler :

  • Renkli kartonlar yada paket kağıtları
  • Makas
  • Bant
  • İp

İstediğiniz boyutta keserek çok kolay bir şekilde çantanızı yapabilirsiniz, yapımı için youtube kanalımıza bakmayı unutmayın.Cimcime şimdilik oyun oynarken bu çantaları kullanıyor ama minik hediye paketleriniz olduğu zaman bu çantalarınızın içine koyarak götürebilirsiniz. Bizim bantımızın yapışkanı biraz azdı, ona uygun çift taraflı yada daha kalıcı yapışkanlı bantları kullanırsanız daha dayanıklı olacaktır. Hadi sizlerde deneyin.

kartonda çanta yapımı