İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Joker Baby Mağazası Açıldı

Altunizade de yeni ve çok amaçlı bir bebek mağazası açıldı bizler de sizler için bu mağazayı gezdik ve gerçekten çok beğendik. Peki bu bebek mağazasında neler var ?Diğer mağazalardan farkı ne? diye merak ediyorsanız eğer işte bütün kafanızdaki soruların cevapları burada.

Joker Baby mağazası Altunizade de açıldı.İstanbul’un en büyük mağazalarından biri olan bu mağaza gerçekten anne babalar için çok özel hazırlanmış. Bebek bakım odası en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış, inşallah ilk andan itibaren nasılsa hep öyle temiz ve özenli devam eder. Alışveriş yaparken de ürün çeşitliliğinin çok olması gerçekten çok önemli. Ürün seçenekleri arasında karşılaştırma yaparak seçiminizi kolaylıkla seçebilirsiniz.

2 hafta boyunca bahar kampanyası…

Evet açılışa özel 2 hafta boyunca bahar kampanyası yapılmış ve 300 TL lik alışveriş yaptığınız zaman 150 TL hediye puan veriliyor. Bebek arabası yada beşik düşünüyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.Bu kampanya anne baba adayları için gerçekten çok cazip. Bebek arabası alırken yol çeşitlerine göre kullanımı hep bizleri merak ettirir değil mi? Acaba kumda nasıl gidecek? Çimende de kullanabilir miyim? İşte bu soruların cevabını da bebek arabaları için hazırlanmış parkurda deneme imkanına sahipsiniz. Parkurda bebek arabalarını deneyebiliyorsunuz.

Biz mağazayı çok beğendik, sizlerde kolaylıkla gidebilirsiniz. Capitol’ün karşısında,kendi otoparkı da bulunuyor. Yakınınızdaysa hemen gidip gezin ve bu bahar kampanyasında da mutlaka yararlanın. Hamileliğinizin 12. haftasından itibaren ve hiç yoga yapmamış olmanıza rağmen kolaylıkla yapabileceğiniz her perşembe katılabileceğiniz bir yoga derside bulunuyor.Bu fırsatları kaçırmamanızı istiyoruz.Hadi şimdi gezme sırası sizde ,keyifli gezmeler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın