İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOZZY’DE Müzik Down Sendromlular İçin Yükselecek

21 Mart Dünya Down Sendromlular günü…

Kozzy Alışveriş merkezine eğer 21 martta giderseniz çok güzel bir müzik gösterisi ile karşılaşacaksınız. Ayrıntılar için hadi buyrun :

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü kapsamında özel bir organizasyona imza atıyor. Down sendromlu çocuklardan oluşan Bremen Mızıkacıları müzik grubu, 21 Mart Cumartesi günü saat 16:00’da Kozzy ziyaretçileri için konser verecek.

İstanbul Anadolu yakasının sevilen alışveriş ve yaşam merkezi Kozzy, Tomurcuk Kooperatifi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin işbirliğiyle anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü kapsamında, down sendromu hastalığına dikkat çekmeyi ve bu özel günle ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlayan Kozzy’de çok özel bir konser etkinliği gerçekleşecek.

21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü’nde Tomurcuk Kooperatifi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin oluşturduğu Bremen Mızıkacıları isimli perküsyon grubu, saat 16:00-17:00 arasında ziyaretçilere keyifli bir müzik dinletisi sunacaklar.

Down sendromu hastalığına yakalanmış 18 çocuktan oluşan Bremen Mızıkacıları perküsyon müzik grubu, canlı performanslarıyla hem eğlendirecek hem de down sendromu hastalığına dikkat çekerek, bunun bir engel olmadığını bir kez daha gösterecekler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın