İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Samsung Duyan Eller

İşitme engelliler için biz sustuk, ellerimiz konuşuyor !

Samsung Türkiye çok güzel bir proje gerçekleştirmiş .Bu projenin desteklenmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bu proje işitme engelliler için yapılmış. Görüntülü çağrı merkezi biraz tuhaf olarak görünebilir fakat sizlerde incelediğiniz zaman işitme engelliler için ne kadar anlamlı ve yerinde olduğunu göreceksiniz.

Görüşmeli çağrı merkezine www.samsungduyaneller.com dan BAŞLA butonu ile başlıyorsunuz. Size nasıl çalıştığı hakkında bilgi veriliyor ve eğer cep telefonu yada tabletten bu uygulamayı kullanıyorsanız o zaman tarifenizden kesinti yapılıyormuş. Görüşmeler işaret dilini bilen yetkililerce yapılıyor.

İşitme engelli Muharrem için hazırlamış oldukları video da gerçekten çok güzel olmuş. Siz de yaşamış olduğunuz yer de insanlarla iletişim kurabilmek istemez misiniz? İsterdiniz tabi ki. Bir gün sabah evden çıktığınızda etrafınızda ki insanlarında sizin gibi hareket etmesi, işaret dilini kullanması tuhaf olmaz mıydı? Sevinir ve çok şaşırırdınız tıpkı Muharrem gibi. Muharrem için hazırlanan bu videoyu izlemenizi öneriyoruz.

Bugün sağlıklı bir birey iken yarın bizlerin de engelli olabileceğimizi unutmamız gerekiyor.

Hayatımıza ,onlara değer vermeliyiz ve görmezden gelmemeliyiz.

Samsung Türkiye’ye böyle bir projeyi başlattığı için teşekkür ediyoruz ve diğer firmalara da örnek olacağını düşünüyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın