İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

6 Süper Kahraman

6 Süper Kahraman 16 Ocak itibari ile vizyonda…

Çocuklarımıza sömestr tatilinde armağan edebileceğimiz bir film gerçekten. Onlara bazı duygularımızı anlatırken zorluk çekerken bu film bire bir olacak gibi. Bazı şeyleri kaybederken hayatımızın bitmediği, onunla birlikte bazı şeylerin gitmediği ve sevginin ölümsüz olduğu başlıca konular aslında . Belki bunları çocukların anlayabilmesi çok zor ama keyifli bir macera filmi sizlerle.

Filmin 3 boyutlu olması İpek için biraz sorun yaşatacak diye düşünsekte, gözlüklerini taktığı anda ki tepkisi çok güzeldi. “Anneee yanıma kadar geldi, baksana şuna” .İlk sinema deneyimimiz değildi ama ilk 3 boyutlu deneyimimiz harika geçti. İpek çok duygusal bir çocuk ve bazı şeyler de hemen sarıldı ,sesinin değiştiğini duyduk.

Filmin ilk yarısı biraz monoton geçse de ikinci yarı itibariyle macera başlıyordu. Heyecanla izleyeceğiniz bu film vizyondan kalkmadan gidip izlemenizi tavsiye ediyoruz.Sevgi ile neler yapılabileceği, sevginin ne kadar önemli olduğunu, sevginin her şeye engel olduğunu gösteren bu film çok güzel ve anlamlı. Biz bile bazı sahnelerinde duygulandık.

Baymax

Fazla ayrıntıya girmek istemiyoruz ama bu film çocuklarımız için gerçekten çok özel.7 yaş ve üzeri için tavsiye edebiliriz. Disney’in kendi sitesin de bulunan videoyu da mutlaka izlemenizi öneriyoruz. Baymax ile tanışmak için hadi hemen biletlerinizi alın, çok tatlı bir robot gerçekten , bunun da yakında maketi oyuncakçılarda olur kesinlikle yada vardır biz daha görmedik 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın