Tots&More İle Doğal Buluşma

Tots&More İle Doğal Buluşma

12 Ocak 2015 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Tarçın Event’s in Tükkan Karaköy de düzenlemiş olduğu Tots&More Doğal Buluşma brunchı ile blogger anneler bir arada oldu.

Tarçın Event’s kurucusu olan Fatma hanımın daveti ile çok güzel bir organizasyona katıldık. Fatma hanım bizleri Tots&More markası ve yeni blogger anneler ile tanışmamıza neden oldu. Bizim için çok keyifli bir etkinlik oldu. Yeni blogger anneleri tanırken bu marka ile tanışmak, ürünlerini yakından inceleme imkanına sahip olduğumuz için gerçekten çok şanslıyız. Tekrar Fatma hanıma ve Tots&More kurucusu Serpil hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçiş yapmak maalesef çok kötü ve biz de deniz ulaşımı ile geçelim dedik. Kadıköy’e gittiğimiz zaman hava şartlarından dolayı bazı seferlerin iptal edildiği anonsu yapıldığında biraz tedirgin olsakta Eminönü seferinin olduğunu görünce koştura koştura bindik ve o eğlenceli 15 dk lık deniz yolculuğumuz başlamış oldu. Denizde nasıl bir dalga vardı görmeliydiniz. O kadar çok korktum ki cimcimeye sarılıp durdum. Sağ sağlim Eminönüne geçtim ve cimcime ile babası tekrar geri döndü.

Tükkan Karaköy gerçekten çok nezih bir yer. Ulaşım olarakta çok basit ve kolaylıkla bulabileceğiniz bir yerde. Gittiğim de sıcak bir karşılama ile karşılaştım ve etkinlik için ayrılan yere gittim. Tots&More kurucusu Serpil hanım bizleri kapıda karşıladı. Onunla tanışmak , kehribar hakkında bilgi almak, ürünlerini yakından incelemek ve sıcak sohbeti gerçekten çok güzeldi. Kendisinin de anne olmasından dolayı mı bilmiyorum ama ortak yönlerin olması bizleri daha da sıcak bir ortama soktu. Anneler toplanır da çocuk konuşulmaz mı?Biz de ilk olarak öyle yaptık tabi ki .Serpil hanım bu markanın ortaya çıkmasında ki tek nedenin kızından dolayı olduğunu belirtti. Zaten bütün girişimler de öyle değil mi? Biz çocuğumuz için bir şeyler yaparken neden diğer çocukları da düşünmeyelim?Onlar içinde bir şey yapmayalım?

Tots&More ürünlerini mutlaka inceleyin,sitelerine baktığınız zaman hepsi hakkında kolaylıkla bilgiye sahip olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarında da takip ettiğiniz zaman indirimde olan ürünleri kolaylıkla görebilirsiniz. Cimcime kehribar kolyesini çok beğendi ve boynundan çıkarmıyor. Etkilerini görebilecek miyiz bilmiyorum ama çok faydalı gerçekten.Baksanıza cimcime nasıl da poz veriyor

Kehribar kolye bileklik

Peki kehribar‘ın etkileri nedir? Neleri önlüyor? Neden kehribar kullanmalıyız?

  • Boğaz ve tiroid enfeksiyonlarını yok eder,guatr oluşmasını önler, olmuşsa küçülmesine yardımcı olur.
  • Astım ve bronşiti önler
  • Alerjiye iyi gelir
  • Ağrı olan yere konduğu zaman ağrıyı alır.
  • Sol el veya bilekte kullanıldığı zaman vücuttaki elektrik yığılmasını dolayısıyla da depresyonu engeller .
  • Sindirim sisteminin özellikle bağırsakların düzelmesini sağlar.
  • Üzerinde taşıyana bolluk bereket enerjisi getirir.

Böyle özelliklere sahip olan bir eşyayı neden evimizde taşımıyoruz? Neden kendimize kolyelerinden almıyoruz değil mi? Bu kadar yararlı ise neden bulundurmuyoruz? Özellikle de çocukların diş çıkarma evresinde bu ürüne sahip olan annelerin söylemiş olduğu tek gerçek var ki :Çocuklarının sorunsuz ve ağrısız diş çıkardığı. Sizler de eğer bu tür ağrılara sahipseniz bence bu ürünleri bir deneyin. İnşallah etkilerini göreceksiniz.

Tots&More ürünleri

Peki bu güzel buluşmada hangi blogger anneler bulunuyordu?Yeni tanışmış olduğum ve sosyal medyadan takip etmeme rağmen burada gördüğüm,tanıdığım anneler ,işte burada :

Fatma Yılmaz : www.tarcinevents.com

Elif Ayrancı : www.bademlebuduk.com

Vacide Durak : www.okulanneleri.com

Beliz Koçak Faber : fraufaber.blogspot.com

Gamze Baltalı : erenkayra.blogspot.com

Ve tabi biz 🙂 www.1baba1anne.com

Yeni blogger anneleri tanımama vesile olduğu için Fatma hanıma, bizler için Denizli de bulunan hatıra ormanına fidan dikilmesine katkıda bulunan Tots&More kurucusu Serpil hanıma ve bizleri en iyi şekilde misafir eden Tükkan Karaköy’e çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir organizasyon oldu ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. O gün neler yaşadık merak ediyorsanız eğer videomuza bekleriz.