İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Barbie ve Kız Kardeşleri Bisiklet Gezisinde

Çocuklarınıza oyuncak seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

Yaşımız ilerlerken artık cimcimenin istekleri de değişmeye başladı. Evcilik oyunlarını oynarken illa ki bebeğim olsun istiyor. Anne olmak ona göre çok farklı bir şey ve benden ne görüyorsa onu yapıyor gibi geliyor.Yemeğini ye, niye öyle yapıyorsun, üzerini kirletme… gibi şeyleri söyledikçe üzülüyorum ama hala bunları yapmaya devam ediyorum. Keşke bu kadar düşünmesek, kirlensin temizlenir desek ama yapamıyoruz, hayat şartları bizleri o kadar bunaltmış ki ona bile kızar olmuşuz.

Yeni yıl yaklaşıyor ,bu yeni yıl inşallah herkes için çok iyi olur. Cimcime için de hediyemizi seçtik ,Toyzz Shop yine bana çok yardımcı oldu ve tamda cimcimenin istediği gibi bir oyuncak buldum. Hem bebeği var hem de bisikleti . Barbie ve kız kardeşleri bisiklet gezisindeyi görünce hemen aldık. Hem pembe hem de mor renkler olduğu için İpek için çok iyi oldu. Bu renklerin olduğu her şeye hayranız. Aldıktan sonra 2 gün içerisinde kargoya verilmesi ve istediğimiz not ve paketlerin yapılması gerçekten Toyzz Shop’ın bizim için devamlı alışveriş yapmamız için önem taşıyor. Sizlere de tavsiye ederiz, bakmanızda ,siteyi incelemeniz de fayda var www.toyzzshop.com

Oyuncak seçimi gerçekten çok önemli ve onun yaş grubuna aldığınız sürece de çok iyi oynayacağınızı biliyoruz. 3-12 yaş için uygun olan bu oyuncakta cimcime ve arkadaşları için çok keyifli olacak. Uzun yıllar saklamasını ve oynadıkça kendini mutlu etmesini istiyorum ama çocukluk döneminde oyuncaklar maalesef aynı alındığı gibi kalmıyor. Saklasak nerede saklayacağız, yer sıkıntısı olunca da bazen kıymetini bilemiyoruz. Bizim zamanımız da bir oyuncağımız olurdu onu nasıl saklar, korurduk. Şimdi ki çocuklar öyle değiller. İnşallah İpek oyuncaklarının kıymetini bilir ama daha çok küçük, ilerleyen zamanlar da bunun farkına varacaktır kesinlikle.

Cimcime ile oyunlarımız biraz daha şenlenecek, artık bebeklerimiz çoğalıyor. Onlarla birlikte keyifli saatler geçireceğiz. O mutlu oldukça bizler de çok mutlu oluyoruz, keşke her çocuk aynı haklara sahip olabilse ve hepsi mutlu olsa. Bazen cimcimenin çok şanslı olduğunu düşünüp seviniyorum, kendi çocukluğumda görmediğim şeyleri cimcimenin de yaşamasını istemediğim için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. İnşallah bunda başarılı oluruz. Onların hayatı her şeyden önemli ve değerli. Allah evlatlarımıza uzun ömürler versin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın