İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

99 Bebek Bakım Ürünleri ile Bebeklerin Cildi Daha Sağlıklı

99

En değerli varlığınız olan bebeğinizin sağlığı ve bakımı her şeyden önemlidir. Bu nedenle onlar her şeyin en iyisine layıktır. Doğadan aldığı ilhamla %99 saf,  koruyucu, renklendirici, paraben ve tahriş edici aktif madde içermeyen 99 doğal bebek bakım ürünleri, bebeğinizin cildine hassas bir bakım sağlarken,  narin cildi için özel olarak geliştirilmiş formülü ile güvenli bir kullanım sunuyor.

99 Bebek ve saç vücut şampuanı ile bebeğinizin banyo saatleri artık daha keyifli.  Doğal yağların mis gibi kokusu ve besleyici nem kompleksi ile bebeğinizin hem cildini hem de saçlarını ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturan 99 doğal bebek şampuanı, bebeğinizin cildiyle uyumlu ve göz yakmayan formülü ile yıkanmayı daha zevkli hale getiriyor.

Zeytinyağı özüyle kuru ve yıpranmış saçlara canlılık kazandırırken,  içeriğindeki Panthenol (B5 Provitamin) ile saçların sağlıklı büyümesini destekleyerek kolay şekil almasını sağlıyor.

99 bebek yağı,  bebeğinizin cildine kattığı yumuşaklık kadar anne bebek arasındaki duygusal bağı güçlendiriyor. Banyo sonrası veya alt değişiminde annenin sevgisini katarak yaptığı masajla bebekler huzur bulurken, ciltleri parlak ve canlı bir görünüme kavuşuyor. 99 doğal bebek yağı,  içeriğindeki A, E ve F vitaminleri sayesinde ise hücre yenilenmesi sağlayarak yaraların iyileşmesine yardımcı oluyor.

Bebeğinizin hassas cildini pişik ve kızarıklara karşı korumanın en iyi yolu 99 pişik önleyici krem. Bebeğinizin narin cildinde pişik oluşumunu önleyip kızarıklarla savaşan 99 pişik kremi, cilde ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. İçerdiği Hamamelis Virginiana, Ekinezya ve Balmumu gibi bitkilerle de ciltteki tahrişi gidererek yaraların çabuk iyileşmesine yardımcı oluyor.

Güzellik ve bakım önerileri hakkında detaylı bilgiye Kozmy.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın