İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Crayola Tebeşirli Silgi Seti

Tebeşir hala kullanılıyor mu?

Çok uzun zaman önce okullarda kara tahtalar vardı, daha sonra yeşil tahta geldi en son bizim zamanımız da kalemle yazılan tahtalar vardı. Şimdi ne durumda bilmiyoruz tabi bu büyük şehirler de ki okullar için geçerli.Peki köy okullarında durum nasıl?Kara tahtaya sahip olamayan hatta öğrencisi olmayan okullar bile bulunuyor. Keşke her çocuk aynı haklara sahip olabilse…

İkea’dan almış olduğumuz tahtamızı biliyorsunuz. Bir tarafı beyaz diğer tarafı siyah. Beyaz olan tarafı keçeli kalemlerimiz ile kullanırken maalesef tebeşirimiz olmadığı için diğer tarafını kullanamıyorduk. Toyzz Shopta gördüğüm zaman hemen alma isteği uyandı. Silgi setiyle bir arada olması da gerçekten bizim için çok iyi oldu. Fiyatı da çok uygun. Cimcime ilk defa tebeşir ile tanıştı, heyecanı çok fazlaydı. Bir kutunun renkli olması resim yaparken ona daha çok cazip geldi. Tebeşirlerin kutusu 12 şerli. Çok bastırmadığı sürece biz bunları bir kaç ay kullanabiliriz kesinlikle. İnternetten alışveriş yapmanın keyfini Toyzz Shop ile gerçekten çok fazla yaşıyorum. Çalışan anne-baba olduğumuz için hafta sonları dışarıya çıkmaya çalışıyoruz, çok kalabalık olduğu için listemizdeki ürünleri almadan geldiğimiz de hep oluyor. İnternetten alışveriş benim vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Güvenilir sitelerin de olması daha çok önemli tabi ki.

Tebeşirler biraz toz çıkarıyor, silgi de fotoğrafta göründüğü gibi beyazlık yapıyor ama bez ile üzerinden geçtiğiniz zaman kara tahtamız tamamen temizlenmiş oluyor. Biz bu tahtada çok resim yapıp sileceğiz gibi görünüyor.

Biz biraz resim yapalım artık , yap -sil dönemi kara tahtamız da başlamış bulunuyor, hadi hayırlısı 🙂

Crayola tebeşir seti

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın