Bingo İmza Serisi:Hipnoz,Tutku ve Tılsım

Bingo İmza Serisi:Hipnoz,Tutku ve Tılsım

5 Aralık 2014 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Bingo ile parfümü giyin !

Bingo, konsantre yumuşatıcı kategorisinde hayata geçirdiği yeni ve premium ürün ailesi İmza Serisi ile Türkiye’de yine bir ilke imza attı ve dünyaca ünlü Fransız parfümör David Beilvert ile uzun çalışmalar sonucunda bu muhteşem kokuları üretiyorlar. İmza Serisinin kokusu çiçeklerden ve meyvelerden oluşuyor.Galiba bizler bu kokuyu çok beğeneceğiz.

Farklı bloggerların bir arada olduğu güzel ve farklı bir gün geçirmek için The Sofa Hotel’e gittik #1Baba1Anne olarak. Bizleri gerçekten farklı bir etkinlik bekliyordu ama bu kadarını gerçekten beklemiyorduk. Makyaj-Moda bloggerlarının yanı sıra anne bloggerların da olması değişik bir hava katmıştı. Makyaj ve moda bloggerları gerçekten çok canlı ve heyecanlılar.

Bingo İmza Serisi Lansman

Hayat Kimya Ev Bakım Kategorisi Global Pazarlama Direktörü Gülhan Eğilmez ile lansman başladı ve Bingo hakkında çok güzel şeyler anlattı. David Beilvert ile nasıl yollarının kesiştiklerini , reklam yüzü olarak Eda Taşpınar’ın seçilmesi ve dahasını ondan dinledik.

David Beilvert ,imza serisi için neler yaptıklarını, yollarının nasıl kesiştiğini, Türkiye’de yine bir ilke imza attıklarını söyledi. Bu 3 farklı kokuya ulaşabilmenin o kadar kolay olmadığını , çok fazla çalıştıklarını, en doğal ,çiçeksi ve meyve kokularına Paris’te Bingo ekibi ile ellerinden gelenin en iyisini yapabilmek için bir arada olduklarını anlattı.İmza serisinden bahsederken kullandığımız zaman gerçekten hipnotize olacağımızı dile getirmişti. Eda Taşpınar‘ın parfüme alerjisi bulunuyormuş ve hiç kullanmıyormuş bunun üzerine “Bingo parfümü üzerinize giyin” diyerek bu imza serisi ile tanışmasına neden olmuş. İyi ki de tanıştım diyor.

Onlardan bu haberleri dinledikten sonra reklam çekilirken arkada yardım edenleri ve neler yaşadıklarını çekmiş oldukları video ile bizler de reklam filminin içine girdik. Çok güzel bir reklam çekimi olmuş gerçekten. Emeği geçen herkese teşekkürler. Artık workshop yapma zamanıydı ve ne yapacağımızı bilmeden dörderli bir şekilde masalara oturduk. Önümüze bir kutu kondu ,içinde  boş bir şişe ve diğer 3 ayrı şişede de 1-2-3 yazıyordu. Meraklı gözlerle David beyden gelecek bilgileri bekliyorduk ki 3 şanslı kişiye workshop sonunda hediyesi olacağını da söyledi. Peki ne yapacaktık?

Hipnoz Tutku

Artık heyecan doruktaydı ve açıklama yapıldı. Bu şişelerden yazı olmayanda HİPNOZ ‘un kokusu bulunuyordu ve diğer o 3 şişe yardımı ile hipnozun kokusuna ulaşacaktık. Nasıl olacaktı, o kokuyu biz nasıl yapacaktık diye düşünürken başladık koklamaya. Hipnoz’un kokusu gerçekten çok güzeldi. Hangisinden ne kadar koyacağız diye düşünürken yaptık bir şeyler ama tabi ki o kokuyu ulaşamadık. Az buçuk yakınından geçtik. Mutluyuz bu yüzden .Keyifli ve değişik bir etkinlik oldu bizim için, tekrar teşekkür ediyoruz. Bingo’nun İmza Serisi ile mutlaka tanışmanızı tavsiye ediyoruz, kokusu gerçekten müthiş !

Bingo Soft

Bingo İmza Serisi, dünyaca ünlü parfümörlerden ilham aldı ve parfümü adete ‘giymek üzere’ tasarlandı. Her eve gerçek ve hipnotize eden parfüm kokusunu getirecek olan bu seriyi kullanan herkes ,parfümü giyecek…