İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Renkler ve Şekiller

Aktivite ,eğlence, güzel saatler…

Cimcime ile ev de neler yaparız diye düşünürken elimiz de olan kağıtları çıkardık, acaba ne yapabiliriz diye düşünürken, renkler varsa onları öğrenelim dedik ve buna şekilleri de katarak kelebek yaptık. Yapıştırma işlemlerini o yaparken çok mutlu oldu. Kestiğim şekilleri ikimiz tek tek söyledik ve renklerini de söyleyerek kendimizce hem etkinlik hem de bir şeyler öğrenmeye çalıştık. Yaptıklarımız bittiği zaman da ortaya kelebek çıktığı için cimcime çok mutlu olmuştu.

Küçük mutluluklardı bunlar bizim için aslında ama yarım saatte olsa birlikte vakit geçirdiğimiz için güzeldi. Bazen yorgun olarak eve geldiğimiz de onlara haksızlık yapıyormuş gibi hissetsekte onlar bu kısacık zaman için çok mutlu olabiliyorlar. Cimcime de öyle oldu. Küçük ama büyük bir mutluluktu onun için. Ona verdiğim sorumluluklar ile de belki de daha mutlu oldu, bazı şeyleri başardığını gördü. Yapıştırma işi bizim için çok basit olsa da “Anneee burasına biraza daha süreyim mi?Anneee bu şekli buraya yapıştırayım mı?” gibi sorular sorması gerçekten güzeldi. Ahh keşke evde olsam da daha güzel şeyler yaparak daha kaliteli zaman geçirebilsek.

Evet biz kısa da olsa güzel bir aktivite yaptık, sizlerinde yapmasını hatta yaptıklarınızı bizimle de paylaşın,biz de görelim.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın