İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Babyjem Havlu Seti ve Süngeri

Hala-yenge-teyze oluyorum derken eee onlara hediye almadan olur mu? olmaz tabi ki. Bebişler geldikçe heyecanımız da artıyor. Cimcime büyüdü ve kuzenleri olacağı için de çok mutlu. Bebek ihtiyaçları doğdukları andan itibaren hep oluyor ve artıyor da. Ben de onların ihtiyaçlarından küçük bir bölümünü karşılayabilirsem ne mutlu bana.

Babyjem ürünlerinden yine sizlere bir tavsiyem daha olacak. Bebek havluları ve süngerleri gerçekten çok kullanışlı. Şapkalı olması belki de onların banyodan çıktıkları zaman daha sıkı sarılmalarını ve kurulanmalarını sağlıyor. Oyyy cimcimenin misss gibi kokusu geldi şimdi burnuma .Ne güzel günlerdi değil mi?Şimdi yeğenlerimizi seveceğiz hayırlısıyla.

Kliksa artık bizim vazgeçilmez sitemiz oldu ve havlumuzu ve süngerimizi de oradan aldık. Alışveriş yaparken göreceksiniz ,ürünler hakkında bilgilerin de yazılmış olması gerçekten çok faydalı olabiliyor.Anne-Bebek bölümünde ki ürünler her geçen gün artıyor ve değişik ürünler geldikçe ben de almadan yapamıyorum. Hem İpek için hem de doğacak yeğenlerim için birbirinden güzel şeyler alacak gibiyim. Hem erkek hem kız olur diye kenarları yeşil olandan aldım. Sitede gördüğünüz şekilde geliyor ürün, hiçbir farkı yok. Süngerler de yumuşacık ve onunda şansımıza yeşil renkte gelmesi çok iyi oldu. Hadi sizler de inceleyin, beğeneceğinize eminiz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın