İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Babyjem Mega Klozet Adaptörü

2 yaş sendromu, 3 yaş sendromu derken hayatımız da son derece büyük bir farklılığın olduğu ve artık bezden kurtulduğumuz o anın bizde ki önemi çok büyük gerçekten. Her anne-babanın da tuvalet eğitimi verirken çocukalrıyla yaşamış olduğu sorunlar olmuştur değil mi? Bizim de olmuştu hem de neler neler. Tuvalet eğitimi ile ilgili ilk yazımızın linki için mutlaka tık tık http://www.1baba1anne.com/cimcime-ile-tuvalet-egitimi/ .

İlk olarak hayatımıza giren lazımlık anneanne evinde kaldı ve bizim evimiz de klozet olduğu için buna da bir çözüm bulmamız gerektiğini düşündük. Kliksa’yı biliyorsunuz, dijital ürünlerin yanında Anne-Bebek bölümü de yer alıyor ve buradaki ürünler de gerçekten çeşit çeşit, bakmanızı tavsiye ederiz .Hatta biliyorsunuz cimcimenin odasının halısını da oradan almıştık ,halımız da aldığımız günden beri hiçbir sorun yaşamadık, halımız hakkında da bilgi almak için yazımıza bekleriz http://www.1baba1anne.com/minnie-anti-alerjik-cocuk-halisi/ .

Klozet adaptörleri birbirinden farklı oluyor gerçekten ama Babyjem’in birkaç ürününü kullandığımız için bunda karar kıldık. Klozet üzerine rahatlıkla konabiliyor ve üzerindeki süngerin yumuşak olması da çocuklar için gerçekten çok önemli. Cimcime kenarlarında ki tutma yerlerini tutarak destek alabiliyor. Biz gerçekten çok memnun kaldık ve tavsiye ediyoruz. Fiyatı da çok uygun. Temizlemesi de kolay, sürekli silebilir ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Temizlik her şeyden önemli !

Babyjem

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın