İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Süperfit Çocuk Ayakkabıları İle Tanıştınız Mı?

Çocuklar için sağlıklı, şık ve konforlu ayakkabılar sloganıyla 143 senedir ayakkabı üreten Avusturyalı ünlü çocuk ayakkabı markası Süperfit Türkiye’de !

Ayak bakımı, ayak tipimize göre ayakkabı seçimi gerçekten çok önemli olmaya başladı. 0-6 ay İlk adım ayakkabıları ile başladıktan sonra ayakkabı tercihlerimiz değişmeye başlıyor. Ortopedik olması, çocuğumuzun ayağının terlememesi, şık olması yada ucuz ama kaliteli olması gibi bazı yan etkenler ortaya çıkabiliyor. Bunlara çoğu zaman uymaya çalışırken bazen renkleri ile bize cazip gelen ayakkabılar da almadan edemiyoruz.

Çocuk ayakkabısı alan herkes büyük bir sorumluluğa sahip.

Çocuk ayakkabısı alırken en büyük sorumluluk bizlere düşüyor değil mi? Çocuğumuza ayakkabı alırken yaptığımız ,benim de yaptığım yanlışlardan biri belki de kız çocuğu olduğu için gösterişli olması, renklerinin cıvıl cıvıl olmasından yanlış ayakkabı tercihi yapmış olabiliyoruz. Süperfit ayakkabılar sağlıklı bir ayakkabının sahip olması gereken tüm özelliklerle donanmış ürünler olduğunu söylüyor Nadire hanım. Nadire hanım, girişimci bir anne. Süperfit Türkiye nasıl oluştu, neler yapıyor bunların hepsini sizler için anlattı, bunun 1B1ATV youtube kanalımız da izleyebilirsiniz. Biz Nadire hanımla ürünleri incelerken gerçekten ne kadar farklı ürünler sattıklarını gördük. Çok fazla çeşit ve çok fazla özellikleri olduklarını gördük.

Yaz sezonu için satışa sundukları Gore-Tex spor ayakkabıları gerçekten müthiş. Oyun oynarken artık çocuklarımızın ayakları terlemeyecek , yağmur yağsa bile ayakları ıslanmayacak. Eğer sizler de bu ayakkabıları merak ediyorsanız Boyner-YKM mağazalarına bir uğrayın. İstanbul,Ankara, İzmir, Antalya ve Eskişehir’de de satışları yapılmakta.

Çocuklarımız kreş ve anaokuluna gittikleri zaman orada giyebilecekleri ev ayakkabıları da bulunuyor. Gerçekten çok güzeller. Biz sizler için birkaç fotoğraf çektik, sizler de instagram hesaplarından onlara ulaşabilir ,satışı yapılan mağazalardan ürünleri inceleyebilirsiniz. Nadire hanım , iki çocuk annesi ve çocuklarında da bu ürünü denediği için bizim çocuklarımız için de uygun ve çok konforlu, gösterişli, sağlıklı olduğunu vurguluyor.

Çocuğuna kim sağlıklı, konforlu, kaliteli, uygun fiyata ayakkabı almak istemez ki değil mi?

http://instagram.com/superfitturkiye

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın