İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dinazor Ayında Jurassic Adventures

Dünyanın ilk dinazor tiyatrosu ile tarih öncesi yolculuğa hazır olun! Yıllardır tüm dünya da ekim ayında kutlanan “Dinazor Ayı” bu sene de Türkiye de kutlanmaya başladı.

Tatil boyunca dinazorları sayıklayıp ara ara “Anneee ben dinazor oldum hırrr” diye sesler çıkaran cimcime bu hafta sonunda artık dinazorlar ile tanışma imkanına sahip oldu. İlk dinazor tiyatrosu bizim için büyük bir heyecandı gerçekten. Videolarını izlediğimiz zaman biraz korkmuştuk, İpek korkabilir diye düşündük ama korkmadı. Dinazorların bebeklik dönemlerinden büyüme evrelerine kadar geçen zaman anlatılıyordu. Dinazorlardan korkmaları , korktukları zaman da ne yapmaları gerektiği anlatıldı. Bizler de çocuklar gibi çok eğlendik.

Jurassic Adventures Trump

Bazı anlar çok duygusaldı. Dinazor bebeğin annesini gördüğü anlar, insanların dinazorlara olan sevgileri ve dahasını mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Güzel anlar yaşayacağınıza eminiz. Cimcime biliyorsunuz 3.5 yaşında fakat korkmadı. Dinazorlar çok büyük değil götürmeniz de zarar yok. Çocuk tiyatrosu olduğu için özellikle çocuklara özel şeyler yapılıyor ve onların korkmamaları için de ellerinden geleni yapmışlar. Ailece geçirmiş olduğumuz ilk dinazor tiyatrosu bizim için büyük bir keyifti. Türkiye de ilk kez kutlanmasına da şahit olduğumuz için belki de şanslıyız. Sizler de 1- 26 Ekim arasında bu şanstan faydalanabilirsiniz. Trump Kültür ve Gösteri Merkezinden ve Biletixten de biletlerinizi alabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Jurassic Adventures Trump Towers

Tiyatrocu dinazorlar ilk kez Türkiye’de !

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın