GoldMaster Çocuklar İçin “Doğru İnternet” Diyor

GoldMaster Çocuklar İçin “Doğru İnternet” Diyor

2 Ekim 2014 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Tatilden ayağımızın tozuyla dönmemizle birlikte etkinlikler ve güzel projelere merhaba dedik. GoldMaster çocuklar için doğru internet diyor ve yeni çıkarmış oldukları #SmartPadKids ile de nasıl çocukların güvenli bir şekilde internete girebileceklerini anlattılar.

“Çocuklar için doğru internet” seminerlerinin yakın zaman da olacağının haberini de almıştık.Bizlere çok güzel bilgiler veren GoldMaster Ürün Müdürü Atalay Yiğit, çocukların kullandığı tabletin ailelerin kullandığı tablet ile aynı olmamasını söyledi. Cimcime gerçekten de bizim tabletten video izliyor. Çoğu kişinin de öyledir sanırım. Atalay bey ,çocuklarınız kullanmış olduğunuz tablette yanlışlıkla bir tuş ile verilerinizi silebilir dediği zaman belki de haklı olduğunu gördük. Cimcimeye ait bir tablet olsa ve sadece izleyeceği videolara girebilse ne güzel olurdu değil mi? GoldMaster yeni çıkarmış olduğu #SmartPadKids ile bunun üstesinden gelebildiklerini söylüyor. Bu tablette şifre koyabilir, koruyucu kılıfı ile gelebilecek darbelerden koruyabilir , internet kontrolünün sizde olduğu ve sadece çocuk için olan uygulamaları kullanabilecekleri bir ürün olarak görebilirsiniz. Fiyatının da çok uygun olmasıyla belki de çoğu anne-babanın ilgisini çekecek gibi.

GoldMaster Ürün Müdürü

Atalay beyin anlattıklarını dinledikten sonra bizlere internetin aile ve çocuk arasındaki ilişkisini arttırdığını söyleyen Uzm. Klinik Psikolog Şafak Patavi Kılıç bakın neler söyledi. Yaygınlaşan internet bizlere kolaylık sağlarken acaba internet güvenli mi? sorusunu da beraberinde getirdiğini, olumsuz düşünce ve endişe ile interneti hayatımızdan tamamen çıkarmanın bizler de olumsuz etki yaratacağını, bunun üzerine de bilgilerden uzaklaşıp güncel gelişmeleri takip etmemizde zorlanacağımızı belirtti. Uygun internet kullanımı ile de yaşamamızı kolaylaştıracağını söyledi. Gerçekten de öyle değil mi? Herkesin evinde interneti var, çalışırken de elimizin altında internet. Aklımıza birşey takılsa hemen internetten o sorumuzun cevabını bulabiliyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmamız şart gerçekten.

GoldMaster Smart Pad Kids

GoldMaster Smart Pad Kids

Benim için doğru internet ! dedik blogger annelerle. Bir kaç saatte olsa hem çocuklarımız güzel vakit geçirdi hem de bizler çok güzel bilgilere sahip olduk. Gold Master gelen blogger annelere de güzel süprizler hazırlamıştı. Bir anneye de #SmartPadKids ürününü hediye edeceğini söyledi. Bunun için küçük kağıtlara yazılan kağıtlar bir kase içerisinde geldi ve çekiliş yapıldı. Evet o şanslı anne bendim. Çok mutlu oldum gerçekten buradan #1Baba1Anne olarak cimcime adına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ürünün videosu da yakın zamanda youtube kanalımız da sizlerle olacak. Abone olmayı ve takipte olmayı sakın unutmayın. Cimcimeye baksanıza tableti aldığı zaman nasıl mutlu oldu

Smart Pad Kids

Çocuklar mutlu olduğu sürece bizler de çok mutlu oluyoruz. Onların gülümsemesi dünyalara bedel. Keşke her çocuk bu haklara sahip olabilse. Doğru İnternet seminerlerinin olacağı haberlerini alınca çok sevindik ve gelecek haberleri bekliyoruz, inşallah haftaiçi olmaz diye de dua ediyoruz. Çalışan anne baba olunca güzel etkinlikleri bu nedenle maalesef kaçırıyoruz. Hayırlısı bakalım. Etkinlik sonucunda da artık çocuklarımızla birlikte bir fotoğraf çekilelim dedik, anneler ve çocukları.

GoldMaster blogger etkinliği

 

Goldmaster ürün linki, Kliksa ürün linki