İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Deneyimli Anneler Paylaşıyor

Herkese merhaba, Canbebeyi biliyoruz değil mi? Uzun zamandan beri de deneyimli anneler buluşuyor adı altında çok güzel bilgiler verip anneleri bilgilendirmişlerdi. Şimdi bunun mobil uygulaması çıkmış ve gerçekten çok keyifli.

Bazen aklımıza takılan sorular oluyor, onların çözümlerini en yakınımız da bulunanlara sorarken tatmin olamayabiliyoruz acaba diğer anneler neler yaşadı, onlarda da böyle bir sorun olmuş mu acaba diye merak ediyoruz. İşte bu meraklarımızı giderebileceğimiz bu uygulama ile kimsenin kafasında bir soru kalmayacak gibi. Canbebe’nin çıkarmış olduğu bu mobil uygulama hem kolay hem de çok eğlenceli. Anneler fikirlerini paylaşırken, sorular sorabiliyor, sorulan sorulara yorumlar yazabiliyor, fotoğraflar paylaşabiliyor,uygulamayı indirip giriş yaptıklarında bebekbezim.com da kullanabilecekleri %5 indirim kodu kazanıyorlar. Paylaştıkları fotoğraflardan aldıkları beğenilerle de puanlar kazanıyorlar.

Biz bu uygulamayı sizler için denedik, uygulama gerçekten çok eğlenceli ve keyifli. Uygulamayı indirmek için de video altındaki linklere mutlaka tıklayın. Android ve İos versiyonları bulunmakta. Hadi bu uygulamayı hep birlikte inceleyelim,biz kısaca sizlere anlattık,sizler de videonun altında ki linklerden indirebilirsiniz…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın