İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İpek Mutfağının Şefi Oldu

Ben evimizin mutfağının şefi iken neden İpekte odasının şefi olmasın değil mi? Onunla birlikte yaptığımız kurabiyeler, kekler,poğaçaları sizlerle hep paylaşıyorum biliyorsunuz zaten. Kendisine ait önlüğü ,şapkası var. Onları giydiği zaman nasıl bir havaya giriyor bilmiyorum ama kendini şef gibi hissettiği doğrudur.

Geçen sene Hippo Parti evine gitmiştik ve orada bulunan oyuncaklar ile İpek çok güzel oynamıştı. Küçükken benim olmayan şeylerin hepsi cimcimenin olsun istiyorum. Odasında yaptığımız değişikler ile bayağı yer açılmıştı. Buraları nasıl değerlendirelim diye düşünürken kartondan mutfak yapmayı düşünüyorduk ,ondan vazgeçtik ve Toyzz  Shopta gördüğüm mutfağı aldık. Kartonu kes , uğraş derken hazır olan şeyi neden almayayım dedik ve aldık. El emeği göz nuru aslında yapılan her şey ama bu sefer uğraşmayayım dedim ,kolaya kaçtım sanırım. Barbie Mutfak Şefi keşke Minnie Mouselu olsaydı dedirtti bize ama olsun bu da güzel duruyor değil mi?

toyzz shop mutak

Toyzz Shop’ın sitesine baktığınız zaman Oyuncak bölümünden Kız Oyun Setinden kolaylıkla bulabiliyorsunuz.Mutfak seti 3-12 yaş grubu için uygun, 46 cm boyunda olmasından dolayı cimcime ayaktayken çok güzel oyun oynayabiliyor. Birde masa alırsam galiba daha güzel olacak. Anneannesinde olan masayı artık eve mi getirsem diye düşünmeye başladım. Bazı şeylerin iki tane olması belki de doğru ama müsriflikte bazen. Bizim zamanımız da böyle miydi? Bayram da alınan kıyafetler sabaha kadar baş ucumuzda dururdu, şimdi ki çocuklar maalesef kıymet bilmiyorlar.Bu cimcime için de geçerli. Bakalım bu setimiz ne kadar yerli yerinde duracak.

Toyzz Shopta yazlık ürünlerde de indirimler var. Kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu indirimler gerçekten bizim için büyük kolaylık olabiliyor. Bazen listeyi yapıp indirimlerin olmasını beklediğimiz bile oluyor. Fırsatlardan kim yararlanmak istemez ki?

toyzz shop mutfak seti

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın