İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boyalı Saçlar İçin Saç Bakımı

Boyadan saçlarınız yıpranıyor değil mi? Benim gibi maalesef saçlarında çok fazla beyazı olanlar ayda bir boyattığı için saçlarımız çok kolay yıpranabiliyor. Bakım yapmak bir yana bazen saçımızı kestirmeye bile üşendiğimiz oluyor. Şimdi kuaföre gitsem çok uzun sürecek işim, dediğimiz olmuştur. Hayat çok hızlı geçerken kendimize vakit ayırmadığımızı aslında çok kolay görebiliyoruz.

Uzun zamandan beri saçım için bakım zamanı geldiğinin farkına varmıştım ama üşendiğim hatta offf yapamam ben onu her banyoda dediğim anlar oldu. Daha sonra Farmasi şampuan geldi, deneyeyim dedim, bakalım sonuçları nasıl olacak dedim ve denedim. İncir ve fındıklı ilk defa bir şampuan kullandım. Kokusu çok güzel,ilk yıkamada saçıma biraz sert geldi, ikinci sürüşüm de belki alıştığı için yumuşak oldu. Saçlarım şuanda parlak ve dolgun görünüyor. Canlandı sanki tabi bunun etkisiyle olmuştur demiyorum ama canlılık verdi.

Şampuanın yanında bir de saç bakım spreyi ile saç uçlarından başlayan bakım belki de saçlarımı yavaş yavaş onarmaya başladı. Bu spreyi genellikle banyo sonrasında nemli saçıma uyguladım, nemli saçımı da saç kurutma makinasıyla kuruttum sorun olmadı. Zaten üzerine okuduğunuz zaman nasıl uygulamanız gerekeni anlatıyor. Böyle sprey tarzı olan şeyleri nedense kullanmadan önce hep çalkalıyorum bunu da aynı şekilde yaptım. Sanki sıvıymışta koyulaşsın gibi. Spreyi sıktıktan sonra durulamaya da gerek kalmıyor.

Her iki üründe gerçekten çok güzel. Benim boyalı yıpranmış saçlarıma iyi geldi diyebilirim .Farmasi‘ye teşekkür ediyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın