İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mini Aktivite Doğa ile Doğal Oyun E-Kitabı(Kazananlar )

Günaydın,kazanan 2 takipçimiz belli oldu. Yazımızın altına yorum bırakan 9 takipçimizden 4 ve 9. yorumları bırakan Dilşad ve Cansu T. isimli kişiler e-kitaba sahip olacaktır. İletişim bilgilerinizi burcu@1baba1anne.com a bekliyoruz.

Takip ettiğiniz için teşekkür ediyoruz, şansınız bol olsun.

mini1 miniaktivite

Mini Aktivite belki duymuşsunuzdur 2. E-kitabını çıkardı.

Takipçilerimiz arasından da 2 şanslı kişi bu güzel ve eğlenceli e-kitaba sahip olacak.

Bunun için yapmanız gerekenler

İnstagram da MiniAktivite Takip Edin

1Baba1Anne İnstagram Takip edin

Mini Aktivite ve 1Baba1Anne nin instagram hesaplarını takip ettiğinizde dair 19.08.2014 tarihine kadar yazımızın altına yorumunuzu bırakın.

Şansınız bol olsun…

E-kitap hakkında bilgi almak isterseniz hadi buyrun…

Kestaneler, kozalaklar, dallar… Sonbahar çoğu insana hüzünlü gelse de çocuklar için bir eğlence fırsatıdır .Dökülen yapraklar üstünde zıplamak, ağaçlarda sarı ve kırmızının tonları görmek, yere dökülen kestane, palamutların toplanması gibi… Kitabımızda doğanın bize sonbaharda sunduğunu, çocuklarımız ile bir bütün yıl nasıl kullanabileceğimize dair örneklerle doldurduk; İçeriğinde olan bu faaliyetler çocuğunuza böyle güzel bir mevsimde oyuncak almadan sadece doğanın kendisi ile oynamayı öğrettiği gibi haya gücünü geliştirecek ve büyük ihtimalle kendisinin başka yöntemler ve modeller bulmasına yol açacaktır. Biz örnekleri yaparken çok eğlendik …artık sıra sizde :) Bu bir e-kitap olduğu için dünyanın her yerinden satın alabilir ve çocuklarınız ile kaliteli etkinlikler yapmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki “Şimdi Satın Alın” düğmesini tıkladıktan sonra PayPal güvenli ödeme sitesine yönlendireceksiniz. Ödemenizi isterseniz tüm kredi kartları ile yada varsa paypal hesabınız ile yapabilirsiniz. Ödeme işleminin ardından açılacak sayfadan e-kitabınızı anında bilgisayarınıza yada mobil cihazınıza yükleye bileceksiniz! Mini Aktivite Doğa ile Doğal Oyun E-Kitabımızın  ücreti 9.90 TL’dir.

http://www.miniaktivite.com/doga-ile-dogal-oyun-e-kitabi/

9 Yorum

Bir cevap yazın