İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Minnie Anti Alerjik Çocuk Halısı

Çocuk odasına halı seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Halı oda için ne kadar önemli? Siz nasıl halıları tercih ediyorsunuz? Bu aralar evimiz de değişiklikler yaparken artık cimcimenin de odasının değişmesine karar verdik. Baştan yapmamız gerekenleri belki de bazı nedenlerden dolayı ertelemişiz bunun farkına vardık. Ufak değişiklikler bile evin havasını nasıl değiştiriyor değil mi?

Geçen ay cimcimenin doğum gününe daha vardı bu soruyu twitter üzerinden sorduğumda “Kuzuların odasında ki halı tercihiniz nasıl oldu?Özellikleri neler?” Bazı arkadaşlarım cevaplar verdi tabi ki , ben de bunları göz önüne alarak belki de seçimimi yaptım . Gelen cevaplar gerçekten güzel ve düşündürücüydü, ben nasıl bir halı seçeceğim diye düşünmeye başlamıştım. Acaba cimcimeye seçtirsem nasıl olurdu?Onun fikirleri her zaman bizim için önemli olmasının yanında onun odasında değişiklik yapılıyor ve o karar vermeliydi dimi?

Aslında herkesin ortak kararı anti alerjik olmasıydı. Ben de bu anti alerjik nedir diye biraz nette baktım. Cimcime de alerji yok ama halısı neden öyle olmasın ki ?Çok fazla arkadaşı ve kuzeni var onlarla oynadığı zaman rahat ve keyifli birkaç saat geçirsinler bir de sevdiği şey olsun istedim ve sonunda cimcime ile birlikte Minnie Mouselu halıya karar verdik. Hem pembe, hem Minnie Mouse hem de anti alerjik olduğu için bu halıya karar verdik. İnternetten alışveriş devamlı yaptığım için Kliksa‘nın da güvenli bir site olduğunu bildiğimiz için halımızı buradan aldık. Kliksa sadece elektronik ürünler değil Anne & Bebek kategorisinde de çok güzel ürünlere yer veriyor. Maması, bezi, nevresim takımları, halı daha neler neler kolaylıkla bulabilirsiniz. 2 yıl garantili olduğunu bildiğim ve geri iade koşulları da olduğu için şansımızı deneyelim dedik ve halımızı aldık. 3 halı içerisinden cimcime bunu beğendi.

Anneannesi ile cimcimenin odasını bir güzel değiştirdik.Biz temizlik yaparken onlarda babasıyla babannesine gittiler eve geldiğin de cimcimenin ilk yaptığı şey odasına gitmek oldu. ” Anneeee halım çok güzel “dedi . Onun sevincini görünce bizler de gerçekten çok mutlu olduk. Hayat onunla çok güzel ve onun gülümsemesi bizim için gerçekten çok değerli. Ben halısını süpürdüğüm de baktım arkamdan o da halısını süpürüyor. Çocuk olmak gerçekten çok güzel. Keşke hepimiz onlar gibi olabilsek.

Mİnnie Mouse anti alerjik halı

Halımızın özellikleri 120×180 cm , anti alerjik ve çok ağır bir halı değil. Yıkanabilir olması da benim için çok önemli. Bir de siparişimizi verdik, ürün stokta olduğu için aynı gün kargoya verildi. Denemenizi tavsiye ediyoruz.

Artık cimcime odasında rahatlıkla, geniş geniş arkadaşlarıyla oynayabilecek. Yere bütün bebeklerini dizdi ve her gün halısını süpürgesiyle süpürüyor, bakalım bu ne kadar sürecek?

Peki siz halı seçiminiz de nelere dikkat ediyorsunuz? Öncelikleriniz neler?

Bir yorum

  1. […] İlk olarak hayatımıza giren lazımlık anneanne evinde kaldı ve bizim evimiz de klozet olduğu için buna da bir çözüm bulmamız gerektiğini düşündük. Kliksa'yı biliyorsunuz, dijital ürünlerin yanında Anne-Bebek bölümü de yer alıyor ve buradaki ürünler de gerçekten çeşit çeşit, bakmanızı tavsiye ederiz .Hatta biliyorsunuz cimcimenin odasının halısını da oradan almıştık ,halımız da aldığımız günden beri hiçbir sorun yaşamadık, halımız hakkında da bilgi almak için yazımıza bekleriz http://www.1baba1anne.com/minnie-anti-alerjik-cocuk-halisi/ . […]

Bir cevap yazın