İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AnneBebek Dergisi-Ağustos Sayısı 2014

Anne Bebek Dergisinin Ağustos sayısın da bizler de yer aldık. Dergi de yer alan sorulara vermiş olduğumuz cevaplar bu şekilde ,hadi bu güzel röportaja buyrun.

***Sizi tanıyabilir miyiz? Blog açma fikri nasıl gelişti?

Zaman çok hızlı ilerliyor ve biz yaşlanmaya başlıyorduk 🙂  Evlenmeden önce hep hayalini kurduğumuz çocuk özlemi hiç ummadığımız bir anda kendini gösterdi. 02.12.2010 yılında başladı maceramız , onun o minnacık vücudunu görünce çok etkilendik ve bir süre etkisinden çıkamadık. Çocuğumuz olacağını kimseye söyleyemedik, söylediklerimizde aynı bizim gibi şaşkındılar. Beklemedikleri bir haberdi. Zaman ilerledikçe onun elleri, kolları gelişiyordu. Burcu 1Anne,her gün yazmaya başlamış ,defterler çoğalıyordu. Cimcime için bir dosya bile hazırlamıştı.

www.1baba1anne.com işte bu defterlerin çoğalmasından dolayı ortaya çıktı. Artık İpek 1cimcime burada anlatılacak, Burcu 1Anne ve Batuhan 1Baba burada yazacaktı ve yazmaya sizlerle olmaya devam ediyoruz.
*** Blog’unuz da neler yazıyorsunuz?

www.1baba1anne.com olarak anne ve babalara özel yazılarımızı paylaşıyoruz. Kızımızla yapmış olduğumuz etkinlikler, gittiğimiz organizasyonları Etkinler kısmımız da yer veriyoruz. Denemiş olduğumuz ürünleri Tavsiyeler bölümümüz de yer veriyoruz. Her annenin doğum hikayesi özel ve farklıdır diyerek Doğum Hikayeleri bölümümüzü açtık ve bizlerle paylaşmak isteyen her kadının doğum hikayesini seve seve kabul ediyoruz. Bizlere bütün sosyal medya hesaplarımızdan ulaşarak hikayelerini gönderebilirler.

Girişimci anne-babalar ile yapmış olduğumuz çok güzel söyleşilerimiz oluyor, eğer sizler de bir şeyler yapıyorsanız bizlere ulaşabilir ve Röportajlar bölümümüz de yer alabilirsiniz. Anne-baba ve çocuk üzerine olan bütün her şey bizler için önemli ve bunları takipçilerimiz ile de paylaşırken çok özeniyoruz.

Yemek bölümümüz yer alıyor, bizim kızımızlar yapmış olduğumuz yemeklerin dışında iki Blogger arkadaşımızın da mutfağından lezzetleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Ailece yapılan gezilerin önemini vurgulamaya çalışıyor ve bunun üzerine de geçen sene başlatmış olduğumuz #1Baba1AnneTurkiyeTurunda diye bir projemiz bulunuyor. Hayat Çocukla Çok Güzel diyoruz ve gezmeye ,seyahat etmeye devam ediyoruz. İstediğiniz bir şey varsa onu gerçekleştirmek istediğiniz zaman sakın çocuğu engel olarak görmeyin, onunla da çok güzel şeyler yapabilir, değişik yerlere gidebilirsiniz.

Anne-baba-çocuk-yemek-seyahat… üzerine her türlü güzel şeyleri kolaylıkla bloğumuz da bulabilirsiniz, herkesi bekleriz.

**Anneler ve Babalar Blog’unuzu tıklasın, çünkü…

Ailece yapılacak çok güzel şeyler var. Bunları bazen başkası gösterdiği zaman daha etkili olabiliyor. Bizler de yapmış olduğumuz şeylerle sizlere yol gösterebilir, elinizin altında rehberiniz olabiliriz. Aile her şeyden çok önemli, onun kıymetini bilmeliyiz. www.1baba1anne.com olarak her zaman yanınızdayız, takip etmeniz de fayda var.

Çok teşekkürler…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın