Arzum Pink Saç Düzleştirici

Arzum Pink Saç Düzleştirici

23 Haziran 2014 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Saç bakımı, saça verilen önem çok fazla değil mi? Hangimiz saçımıza değer veriyoruz? Maalesef saçını 3 gün hiç yıkamadan gezen insanlar var ve Elidor onlar için çok güzel bir ürün çıkarmış Kuru Şampuan.

Saçınız biraz yağlandığı zaman saç diplerinize püskürtüyorsunuz ve parmak uçlarınız ile masaj yaparak dağıtıyorsunuz. Saçlarınız yıkanmış gibi cap canlı oluyor. Bunu üzerine bundan 2 ay kadar önceydi sanırım Elidor 15 tl üzeri alışveriş yaptığınız zaman saç düzleştirici hediye ediyordu. Ben de Elidor kullandığım için saç bakım ürünlerim bitmeden yenilerini alıp bu fırsattan yararlanmak istedim ve iyi ki de almışım.

Arzum Pink Saç Düzleştirici mükemmel gerçekten. Seramik kaplama özelliği ile saçlarınıza hiçbir zarar gelmiyor. 360 derece dönebilen kablo özelliği ise benim gibi acemiler için gerçekten çok iyi. Saç üzerine çok fazla makina aldım ama hiçbiri gerçekten bunun gibi değildi. Kullanımının rahat olması da gerçekten çok güzel. Apar topar yapmış olduğum düzleştirme ile bile çok güzel sonuç elde edebildim. Ben kullandım ve kullanmaya devam ediyorum, sizlere de tavsiye ederim.

Arzum Pink Saç Düzleştici serisi