Zorlu Center Yaza Merhaba Festivali

Zorlu Center Yaza Merhaba Festivali

20 Haziran 2014 0 Yazar: Burcu Öğünlü

Yaza merhaba diyebilmek için belki de bekledik bu zamana kadar. Nisan ayında yağmayan yağmurlar Haziran ayın da yağınca insan biraz tuhaf hissetti ama bu sıcakların olacağının haberini veriyordu belki de . Aman yağsın yağmur, susuz kalmayalım.

zorlu center yaz festivali

zorlu center yaz festivali 1

Geçenler de Zorlu Center yaz sezonunu, herkesin sosyal medyadan takip ettiği Kokosh Anne ile açılışını yaptı. #ZorluCenterdaYaz diyerek çok güzel eğlendik. Cimcimenin eğlenmesi bizleri daha çok mutlu etti diyebiliriz. Hava çok sıcaktı, şemsiyelerin altında oturduk ama yemyeşil çimlerin altında oturmak, bol bol  fotoğraf çekmek, Cafe Nero’nun kahve ikramıyla kahvemizi içtik, patlamış mısırlar, pamuk şekerler daha neler neler bizlerleydi o gün.

zorlu center yaz festivali 2

zorlu center yaz festivali 3

Oyun alanları ve aktivite alanlarına Zorlu Center’ın içinden ve metro girişinden kolaylıkla girebilirsiniz. Büyük bir eğlence alanı sizleri bekliyor. Çocukların en iyi şekilde eğlenebilmesi için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

Ailece ve hafta sonu olan etkinlikler bizim için çok önemli ve değerli oluyor. Bu etkinlikte onlardan biriydi. Bir gün önceden babalar günümüzü de kutlamış olduk. Meltem’e daveti için çok teşekkür ediyoruz, biz eğlendik ve güzel bir gün geçirdik. Sizler de Zorlu Center da Meydan Alanın da bulunan bu güzel yeri gezebilir, eğlenebilirsiniz. Yanınız da mutlaka şapka+ yedek kıyafet ve gözlük mutlaka bulundurun, bizden söylemesi .

Zorlu Center yaz festivali 5

Zorlu Center Yaz Festivali ile